Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyk lenne jobb választás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyk lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 2 éves párkapcsolatom, ami hááát...nem teljesen jól működik.

Csúnyán beszél velem, és most nem az olyanokra gondolok, hogy néha lecsicskázod a másikat, hanem hogyha véletlenül rálépsz például a cipőjére akkor elhord mindenféle analfabéta k*rvának.

Ha eszébe jutnak a régi dolgok például, hogy én előtte más férfivel is együtt voltam akkor egyszerűen elkapja az ideg és képes lenne megfojtani.

De hogy jót is mondjak róla.

Amúgy ha nem ideges akkor nagyon kedves és vicces, szexuálisan is nagyon kívánom.

Eltudom vele képzelni a jövőm, de mikor bekkattan akkor elkapja a nyakam vagy pofon ver, és elhord mindennek a családommal együtt.

Ezzel a sráccal még kb.fél éve szakítottunk 1-2hónapra.

Olyankor én a legjobb barátommal kicsit közelebb kerültünk egymáshoz(le is feküdtünk) és vele állandóan nevettem, tényleg egy szomorú percem nem volt vele.

Kedves volt, figyelmes, romantikus.

Végül egymásba szerettünk de a korkülömbség miatt nem próbáltuk meg(5 év korkülömbség). Nagyon zavarta, pedig már nem vagyunk kicsik.

Igaz, szexuálisan nem kívántam annyira, meg furcsa volt vele.

De ez lehet azert is mert csak 2szer voltunk szexuálisan együtt, nem éppen megfelelő környszetek között.

Ezután nem is beszéltünk.

Én közbe találkoztam az exemmel(akivel elsőnek irtam).

Azt mondta megváltozott jobb lesz együtt, ezért megpróbáltuk újra.

Ennek fél éve, mostanában egyre rosszabb a viselkedése, megint agressziv lesz, es már a saját családja előtt is elhord minden sz*rnak. Nagyon megbánt ezekkel.

És most tegnap rámirt a volt legjobb barátom(akirol irtam),fél év után újra rámírt(hihetetlen).

Azt írta, hogy hülye volt a korkülömbség miatt veszni hagyni ami köztünk volt, azt mondta szeret és hogy megakarja velem próbálni.

Érzem hogy boldog lennék vele, de félek hogy kamuzik és csak szivatni akart ezzel, hisz fél év után rámirt hogy szeret és hianyzom neki.

Azt kérte találkozzunk, erre nemet mondtam mert ha a pasim megtudja engem megol még akkoris ha semmi nincs köztünk.

Egyszerűen nem tudom hogy reagáljam le ezt a dolgot.

Ui.: bocsi, hogy ilyen hosszú és kacifántos.



2020. aug. 8. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki! Egy idegbeteggel akarsz élni?

N28

2020. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Maradjatok együtt, annyira megérdemled!
2020. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek aki felbukkant fél év után igazat mond?
2020. aug. 8. 12:33
 4/17 anonim ***** válasza:
A te fejed molyos. Ha azt a pasit jobban kívánod, aki megaláz és pofonver.
2020. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nem az olyanokra gondolok, hogy néha lecsicskázod a másikat


Lehet felétek ez olyan ,mint a jóreggelt kívánok,de nálunk nem szoktuk "lecsicskázni" egymást.

És egymás a nyakát se szoktuk szorongatni,és pofánverni sem,de amúgy nagyon aranyos a gyerek?

Úristen!

Melyik gettóból írsz?

2020. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azert kivanom jobban mert testileg sokkal jobb
2020. aug. 8. 18:39
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja, értem! Megver, megaláz te pedig megkívánod. Akkor, hol a gond?
2020. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem hogy megkivanom.

Csak testileg jobb kivan gyurva szexibb.

A masik pedig inkabb ilyen macis.

2020. aug. 8. 20:43
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, hogy jobban ki van gyúrva! Az fontos😂
2020. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyobb pofont tud adni.
2020. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!