Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm időt kért. Mi lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm időt kért. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Eddig minden oké volt... Aztán hirtelen elkezdett fura lenni, kevésbé törődött velem, a kapcsolattal. Nem hinném, hogy a szokásos elhidegülés. Egyik nap még nagy szerelem, utána meg megy a távolság tartás, fura viselkedés.


Eddig se volt rajta felesleg, de most sokat fogyott... Nem eszik. Rossz ránézni. Látszódik hogy tiszta ideg. Valamelyik nap is letagadta, hogy sírt, pedig láttam a szemén. Hiába kérdezgettem, hogy mi a baj, csak terelt. Legutóbb azt mondta, össze van zavarodva... Időt kér. Azóta hagyom, gondolom ennek annyi így.

Ja és gyanús, hogy munkahely váltás után nem egészen egy hónappal később kezdte el produkálni a tüneteket.

Gondolom valamelyik pasi elcsavarta a fejét. Ezt így meg is mondtam barátnőmnek. Állítja, hogy nincs szó ilyesmiről. Kértem, hogy legyen őszinte, bármi is van a háttérben elmondhatja. Persze semmi konkrét válasz nem jött.

22 évesek vagyunk.


2020. aug. 8. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem terhes?
2020. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mindig tudok róla, ha megjött neki. Remélem nem hazudik ilyenről.

Egyébként nem élünk együtt. Szinte mindennap találkoztunk, most csak hétvégén. Azon gondolkodtam, hogy szólok a szüleinek, hogy figyeljenek oda, mert egészségtelen ez a gyors fogyás (bár gondolom feltűnt nekik is).

2020. aug. 8. 14:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Pedig nagy az esélye, hogy megcsalt, és bűntudata van! Tipikus jelek, de ne aggódj, legalább most már tudod, hogy valami nem oké.
2020. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elég határozottan állította, hogy ő sose tenne velem ilyet. Utána hagytam is a témát. Egyébként tudja, hogy én a megcsalást nem nézem el... Egy csókot se. Sőt, a flörtölgetés is már szakító ok többnyire.

Ez az első kapcsolatom és nem nagyon tudok eligazodni a helyzeten.

2020. aug. 8. 14:19
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem pedig amiben most vagyok már 4. kapcsolatom, és ezért vagyok tisztában pár dologgal, 2-en megcsaltak, és full ugyanez a sztori volt (persze azért nem 100%-ig ez, de nagyjából, érted)
2020. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy megcsalt. Én is voltam így, nagyon szakítani akartam már, de nem tudtam megtenni, egész nap azon agyaltam, hogy hogy mondjam el. Nem másik miatt, egyszerűen a sok apró sérelem összegyűlt és kiábrándultam. Apró dolgok, amikből még vita sincs, csak szépen lassan megölik a kapcsolatot.
2020. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerelmes lett másba. Nem kell ehhez megcsalás. Talán a másik nem foglalkozik vele, de ez most mindegy is. Ha időt kért, adj neki. De nálam az időkérés = szakítás. Bármi legyen is az ok.
2020. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hülyeséget csináltam.... Felmentem a facebookjára. Van lehetőség archiválni mindent. Letöltöltöttem, majd kiléptem.

Nem olvastam bele semmibe (még). Csak annyit láttam, hogy egy srácnak írt utoljára egy pirulós smilet. Velem meg ugye nem beszél.

Kicsit se gyanús...

Nem tudom bele olvassak-e vagy inkább töröljem. Már félek mi lehet benne.

2020. aug. 8. 15:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Hoppá!! Én mondtam/írtam! Tipikus jelei a megcsalásnak hát ne bolondozzál már...
2020. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem csináltál hülyeséget! Hülyeség az lett volna, ha semmi alapja nem lenne a megcsalásnak és kiderült volna később, hogy nem is kacsingat kifelé, de te nem bíztál meg benne, ez hülyeség lett volna, DE nem ez a helyzet, a helyzet az, hogy félrekacsintgat és csak idő kérdése, hogy effektíve mikor lép félre.
2020. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!