Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is taplóság ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is taplóság ez a barátomtól vagy neki van igaza és érzékeny vagyok? Írj véleményt légyszi!

Figyelt kérdés

Van hogy nem értünk egyet, elég rosszul esik ilyenkor amilyen konok módon közli velem a véleményét. Múltkor írásban volt kisebb véleménykülönbség én küldtem neki egy szomorú gifet. Erre visszaküldött egy kiröhögő mémet. Nekem ez nagyon rosszul esett, el is vonultam, később mikor ezt észrevette kérdezte mi a baj. Elmondtam ezt neki és azt válaszolta hogy túlságosan is érzékeny vagyok nem akart megbántani.


Nem tudom mi legyen, ez nem at első eset volt.😣 Egyébként mindenben számíthatok rá.



2020. aug. 8. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha egyébként mindenben számíthatsz rá, akkor igen, túl érzékeny vagy, pontosabban ez már a hisztis kategória.
2020. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szabad írásban vitázni, veszekedni végképp nem. Ha csak lemarad egy smiley a mondat végéről, már bunkónak tűnik az ember, ezekkel a gifekkel meg végképp...
2020. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az nem esik jól hogy olyan taplo módon mond véleményt és utána még kiröhög. Duplán megbánt.
2020. aug. 8. 14:12
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Ő sem tökéletes, máshogy kommunikáltok, ami a nemek közötti különbségből is adódik.

Mondd el, ha valami nem tetszik, de megsértődni felesleges, az nem visz előre.

Próbáld meg, hogy törekszel arra, hogy ne sértődj meg annyi mindenen és sokkal boldogabb leszel.

2020. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3 Miért nevetett ki?:D
2020. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez komolyan a felnőtt párkapcsolatokba való? Küldtél neki egy szomorú gifet, ő meg neked egy röhögőset. Ennyi a probléma. Ez nem tini kategória, itt az szokott lenni, hogy próbálják megbeszélni a problémákat de elakadnak, és kell-e párterápia stb. De ez????
2020. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

@ 5


Azt nevette ki hogy szomorú vagyok.

2020. aug. 8. 14:18
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
8 Szerintem csak meg akart nevettetni, nem téged nevetett ki. Csak ippeg rossz passzban és fáradt voltál, és teljesen másként értelmezted. Légy nagyvonalu..
2020. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

@ 9


Többször is? Hát nem tudom. A barátnőm szerint egy phasz.

2020. aug. 8. 14:22
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
10 A barátnőd szerintem szeretné ha nála lenne, úgy hogy légy okos:D
2020. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!