Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nincs visszaút?

Figyelt kérdés

Sok lány van a munkahelyemen akikkel ha találkozok magamban azt mondom bárcsak ilyen alakja lenne bnőmnek is. Innen már nincs visszaút?


Hiába minden igyekezetem ő nem hajlandó leadni a +18kgból.

Vastag lába lett nagy hasa alapból széles csípője van de a feneke ha megrázza na az külön mozog/remeg..


Nem azt mondtam neki hogy modell alkata legyen de ez..


2020. aug. 8. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyod ott, ha másra vágysz?
2020. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én arra a nőre vágyok akit megismertem.
2020. aug. 8. 19:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz helyette lefogyni.Ha viszont téged ez zavar,őt meg nem,akkor nem fog működni.
2020. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtad ezt így neki kerek-perec? Hogy te arra a nőre vágysz, akit megismertél?
2020. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

4 Hát ez az, idáig szerintem nem jutott, vagy megkérdezze a másikat, : te hülye szükséged van valamire hogy le tudj fogyni?:DD


Borzasztóak vagytok ti pasik:D

2020. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos kérdező nem egyedi a problémád. Kapcsolatok nagyrészében az egyik fél testileg elengedi magát és vagy lelkileg is nagyon megváltozik. Két ember a kapcsolat elején olyan mint két párhuzamos egyenes, az idő "kacsacsőrré" változtatja az egyeneseket. Csak nem mindegy ◀️ vagy ▶️
2020. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De próbáltam beszélni veleerrol
2020. aug. 8. 21:45
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Én is elhíztam a kapcsolatom alatt. Pasim dumált miatta. Mondtam neki keressen mást. Neki is vannak hibái, én meg szeretek kajálni. Ha nem tetszik, tessék keresni manöken csajszit. Nem tudom miért, de még itt lóg a nyakamon. Én meg össze-vissza csetelgetek pasikkal, már az se zavarja. Pedig többször hangoztatom, hogy engem nem zavar, ha elmegy. Bármikor találhatok ilyen külsővel is másik pasit. Nem értem miért ekkora csicska? Esetleg fosik, hogy nem kéne másnak?
2020. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7 Kétlem, ha négyszemközt beszélsz az illetővel, akkor nem történik semmi.

Ezt nem tudod bemagyarázni nekem, főleg nővel kapcsolatban:D

2020. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről többet szerintem. De a jó lenne ha lefogynál nem biztos hogy elég. Megéri megpróbálnod ha szereted. Mert ez így nem fog hisszútávon működni. Ha együtt éltek mi lenne ha áttérnétek egészséges étkezésre közösen? Sokszor van hogy ha az egyik elkezd a másik ember is azt eszi és rájön higy nem is rossz. Ha nem éltek együtt ez nehezebb.
2020. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!