Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja velem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja velem ezt a barátom?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináltam rosszul de nemrég összevesztünk egy butaságon és azóta nem beszél velem, pontosabban eddig nem beszélt, viszont azt mondta csak akkor beszél velem ha meztelen vagyok... Én erre nem tudok mit mondani nektek, azt mondja melege van és biztos nekem is, ezentúl csak akkor szól hozzám és áll szóba velem ha nincs rajtam ruha, és kétségbe estem most kicsit mert tényleg nem szól hozzám hiába beszélek neki, de levetkőzni biztos nem fogok hiába van 30 fok. Szerintem perverz a barátom de nem tudom, lányok ugye ti sem mennétek bele?
2020. aug. 9. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy neked ez mennyire jön be előjátékként. Nekem, ha egy veszekedés után ilyet mondana egy srác, akkor szakítanék/máshol tölteném az estét, de nem vagyunk egyformák.
2020. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért jó egy olyan embernek a szimpla használati tárgyának lenned, aki még csak nem is becsül téged, csak egyszerűen használ?

Nem érzed, hogy ennél jobb vagy és jobbat érdemelsz?

2020. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Jól néz ki ap a pasi. Mit nem értetek ezen. A kérdést is azért írta ki, mert azon gondolkodik, hogy mégis mesztelenre vetkőzik a pasinak.
2020. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vagy jó neki, ha szexről van szó, véleményed nem lehet. Szerintem ez elég megalázó.
2020. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert a kis lelkedre magasról tojik, csak dugni kellesz neki, te meg hagyod. Ellenkező esetben kidobtad volna.
2020. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Elég nyíltan kifejezte, hogy amiért összeszólalkoztatok, csak akkor fog veled foglalkozni a továbbiakban (ki tudja, meddig), ha szexelhet veled. Én nekem nemcsak megalázó, de bántó is lenne, hogy a barátom ennyire semmibe vesz, úgyhogy nagyon elgondolkodnék a továbbiakon. Persze te jobban ismered, mint ti, talán ha korábban is voltak már ilyen utalásai, akkor tényleg nem tart sokra téged.
2020. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!