Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szexelni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni velem a férjem?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, van egy férjem és egy közös kisfiúnk. A férjem nem akar velem szexelni. A teherbe esés óta 3 év és 2 hónap telt el, ez alatt az idő alatt kb. 5x volt köztünk szex, de az is nagy unszolásra történt meg, és olyan is volt.. egy ideig próbáltam kezdeményezni, de valamilyen indokkal mindig lerázott (fáradt, álmos stb.). Az utóbbi időben már belefáradtam az állandó elutasításba, úgyhogy már egyáltalán nem kezdeményezek, az utóbbi több mint 7 hónapban nem is volt köztünk semmi. Az elmúlt időszakban (4honap) költözés, házfelújitás, munkába állás is lekötött minket. A baj nem csak itt van már sajnos. Nekem nagyon jól esne egy kis kikapcsolódás, szórakozás akár kettesben, akár a kisfiúnkkal együtt, a férjem viszont hallani sem akar ilyesmiről, szinte soha nem akar menni sehova, pedig pénzünk az lenne rá. Most a házfelújításra fogja, amit megértek, de máskor is mindig kitalál valami indokot, hogy miért ne kelljen elmenni sehová. Megmondom őszintén, hogy én már kezdek nagyon belefáradni/belefásulni ebbe az egészbe. Fiatal vagyok még, nem akarom apácaként leélni az életemet, szex és kb. érzelmek nélkül. Sajnos az önbizalmam amúgy sem volt soha nagy, de mostanság már teljesen el is fogyott, szinte már nem is érzem magam nőnek, csak egy szerencsétlennek. Egy bókot nem kapok soha tőle, pedig azért azt tudom, hogy mások nagyon szépnek, csinosnak látnak, de én szinte undorodom magamtól már.. A férjem egyébként kedves, megértő, veszekedni nem szoktunk. Viszont ha felvetek egy problémát teljesen homokba dugja a fejét, elszalad előlem mint egy kisgyerek és nem válaszol, nem lehet beszélni olyankor vele, így erről a dologról sem nagyon. Már mondtam neki, hogy nekem ez így nagyon nem jó, ha nem változtat, akkor el fogunk válni sajnos. Nem hinném, hogy harmadik fél lenne a dologban, de kizártnak sem tartom. Jó lenne valami támogatás vagy segítség, hogy mit tegyek, mert nagyon boldogtalan vagyok így :(

2020. aug. 9. 23:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Kirakat feleségnek lettél beszerezve az adott férfi mellé. Ennél csak rosszabb lesz.Legalábbis azokról a nőkről akikről tudok, azok egytől egyig így jártak ahogy te.
2020. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez azért különös, mert általában a "női fél" szokott ekkorát váltani a gyerekvállalás után. Viszont bajban lehetsz, mert vagy - első gondolat - van szeretője, sajnos ez a dolog elég gyakori. Vagy B lehetőség, olyan konzervatív, mint az idős nénik többsége, csoda, hogy a közeledésedre nem mondja, hogy "Pirulj, te szégyen nélkül élő!" vagy ilyesmi öregasszony-duma.
2020. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Ha menekül a megbeszélés elől, akkor feltételezhető, hogy van harmadik.

Olyan nincs ok nélkül, hogy a szülés óta gyakorlatilag feléd sem néz.

Együtt éltek, egy asztalnál ültök, de az ágytól már elvált.

Az érzelem és a szexualitás a házasságban alap.


Nagymamám már kamaszkoromban megmondta: kislányom, ha nem veled beszéli meg a gondjait, az azért van, mert mással. Ha nem veled tölti az idejét, az azért van, mert mással.


Te legyél, aki ne dugd homokba a fejedet. Nézz szembe az általad felvázolt tényekkel. Egzisztenciálisan még együtt vagytok, de mint férj és feleség, mint férfi és nő: nem.


Megkockáztatnám, hogy higgadtan kijelentem: válok.

Akkor ki fog ugrani a "nyúl a bokorból". Muszáj lesz kilépnie, előállnia, hogy hogyan is áll ő a kettőtök (hármótok) jelenéhez és jövőjéhez.

2020. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Az a fö baj (valoszinüleg), hogy elsösorban a gyereke anyját látja benned. A szülésnél bent volt? Terveztek még gyereket?
2020. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
És igen, jól beszél a 3.hozzászóló, van egy játékos a háttérben.
2020. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

3-as vagyok.

Hozzáteszem még: egy fiatal férfinak vannak szexuális vágyai. Kivéve, ha beteg, de arról tudnál, azt vessük el.

Csinos vagy, fiatal vagy, tele vagy érzelmi és testi vágyakkal, harmonikus házaséletre vágysz, mint minden normális ember.


Tehát a történet nagyon nem kerek.

Vagy nő, vagy férfi van életében, vagy impotens. Szerintem az utóbbi kiesik.

2020. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%

Az azért elég beszédes, hogy a gyerek érkezése óta nem stimmelnek köztetek a dolgok...

Nyakamat rá, hogy bent kellett lennie veled a szülőszobán, holott nem akart.

2020. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%

"Csinos vagy, fiatal vagy, "

Nem tudjuk, hogy a kérdező csinos-e. Egy pasasnál képes eltűnni a testi vágy, ha brutál sokat dolgozik.

Azt kellene amit a kérdező is javasol: Elmenni egy kisebb vagy nagyobb nyaralásra. A pasi ezt nem akarja. Lehet azérft, mert a nem akar mutatkozni a brutál elhízott feleségével. (Ha nem így van, elnézést kérek a felvetésért)

2020. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

8-asnak!


Azt írja a kérdező, hogy mások szerint csinos.

De mivel a férje nem kívánja, elment az önbizalma, már utálja magát.

Ezt írja:

"Sajnos az önbizalmam amúgy sem volt soha nagy, de mostanság már teljesen el is fogyott, szinte már nem is érzem magam nőnek, csak egy szerencsétlennek. Egy bókot nem kapok soha tőle, pedig azért azt tudom, hogy mások nagyon szépnek, csinosnak látnak, de én szinte undorodom magamtól már".


Gondolom, ha elhízott volna, akkor megírja.

2020. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

"ha felvetek egy problémát teljesen homokba dugja a fejét, elszalad előlem mint egy kisgyerek és nem válaszol, nem lehet beszélni olyankor vele, így erről a dologról sem nagyon. "


Tehát nemcsak a nem létező szexuális kapcsolatotokról nem hajlandó

beszélni, más, egyéb problémáról sem.


Hát ez nem házasság. Még csak nem is együttélés.

2020. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!