Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldanád meg az étkezést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanád meg az étkezést?

Figyelt kérdés

Bnőm felszedett 15kgt. Reggel Délben tud enni. 4kor végez de utána 5től 9 10ig dolgozik még( persze nem minden nap). Mikor itt végez akkor vacsizik majd tvzik.


Mondtam már neki h kezdjen 5.30kor és előtte egyen. Ülő munkát végez mindkét helyen.

Na és persze mozgás nincs emellett nem figyel oda mit eszik. Pl.este 10kor is simán eszik jégkrémet v reggeliként csokipudingot.


Már látszik a testén meg a fizikai erőnléten..


2020. aug. 10. 19:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

Nem az étkezés megváltoztatására lenne szükség.

Hanem mozgásra lenne szükség. Akár csak esti 1-2 órás sétákra vagy biciklizésre, kirándulásokra.

2020. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Óvatosan kell bánni ezzel, mert bárhány kg, ha 15 kg-ot hízott az sok(k).

Ahogy írod: nem mozog, nem figyel arra,hogy mit eszik. Okosan teszed ha erre figyelmezteted, bár magának is be kellene ezt látni.

Nem tudod rávenni,hogy mozogjon és figyeljen oda arra,hogy mit eszik?Esetleg együtt, ketten, nem tudjátok ezt összehangolni?


Mi lesz ha terhes lesz?Akkor főleg gond lesz a túlsúly!

2020. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

2es más miatt volt orvosnál ott is azt mondták ha gyereket akar MÁR MOST kezdjen figyelni a súlyára..és olyat sportolhat ami nem erőlteti a lábait de semmi változás pedig vágya egy gyerek.


Már próbáltam szépen kedvesen csúnyán sehogy se.. Már bas.tatásnak veszi az egészet.



152cm és 69kg. Volt ő 55kg is na az jól állt neki.

2020. aug. 10. 19:36
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Én megunnám és otthagynám, mert egy lusta fasz...
2020. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ő a bnőm
2020. aug. 10. 19:54
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen mindegy, hogy mikor eszik, az nem mindegy, hogy mit. Főzzetek zöldséges ételeket, egyetek szendvics mellé zöldséget, salátákat. Ne vegyetek otthonra nasit, legfeljebb gyümölcsöt, az üdítők, gyümölcslevek is felejtősek.
2020. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De hiába mondtam ezeket hogy nekem jó amit ő eszik..
2020. aug. 10. 20:04
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Csináljatok gyümölcsshake-ből jégkrémet talán arra rászokna. Mozognia meg muszáj. Kocsival jár vagy buszozgat?
2020. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
10perc sétára van a munkahelye de oda is kocsival megy
2020. aug. 10. 20:13
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom, az elég gáz
2020. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!