Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy a párotok direkt hibát keres bennetek?

Figyelt kérdés

Ez az állapot nálunk azóta van, amióta szóba került a házasság. Ő azt mondta, hogy még nem érzi úgy hogy össze kellene házasodnunk, neki még idő kell. Na innentől kezdve szinte mindenbe beleköt. Pl. egész eddig (3 év) nem volt baj, hogy nincs nagy mellem. Most már ezt is szóvá tette. Elég határozott vagyok, gyorsan döntök szinte mindenbe. Ha elmegyünk vásárolni akár ruhát, műszaki cikket, élelmiszert, mindig gyorsan végzek, mert pontosan tudom mit akarok. Ez is hirtelen probléma lett, mert szerinte nem gondolom át alaposan a dolgokat... Veszekedéseink során előfordul, hogy felemelem a hangom. Már ezt se szabad, mert ő nem akar így élni, hogy én néha kiabálok... Nem is szólhatok semmiért, mert akkor b.sztatom. Már nem szólok, de akkor meg az a baja hogy rosszallóan csóválom a fejem.

Ez 2 hónapja van így. Engem már nagyon idegesít hogy állandóan kötekedik. Olyan mint egy elkényeztetett hisztis gyerek. Úgy viselkedik, mintha ez valami k.rva nagy ajándék lenne, hogy eljegyez, amit ki kell érdemelni. Már szex sincs és sokszor annyira felidegesít hogy legszívesebben képen vágnám. Mondtam neki hogy ha ennyire sz.r vagyok, nem kötelező velem lenni. Meg ha ez így folytatódik hogy állandóan kötekedik, meg ennyit variál az eljegyzésen, mivel lassan kezd elfogyni a türelmem akkor úgyis pár hónapon belül szakítani fogok. Persze ez nem tetszik neki, azt beszéli hogy legyek vele türelmesebb. 28/N



2020. aug. 10. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha hasonló korú, mint te sanszos, hogy megijedt az elköteleződéstől. Szokàsuk a gerinctelen fajtáknak az, hogy addig kreálják a problémákat, még a végén te leszel, aki szakít. Ugye őszintén leülni és elmondani a párodnak, hogy kétségeid vannak az már nem “divat”. Nekem eddig mindig azt mondták a bölcsebbek, hogy tőlem kicsit idősebbekkel kell kezdeni. A huszonévesek és a harminc elején járok még eléggé gyerekek. Persze nem tudom hány éves, de talán érdemes elgondolkozni ezen.
2020. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Vesztettél. Nem lesz házasság.
2020. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha a leendő feleségem nem érezne engem főnyereménynek (és én is őt), akkor nem venném el.
2020. aug. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Meg van az utódod.Ennek a apsinak esze ágában nincs és nem volt házasodni veled.
2020. aug. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mintha akár tudat alatt azt akarná bebizonyítani, hogy nem való mèg nektek házasság.

Legyèl türelmesebb, hogyne.

Legalább bebizonyosodott, hogy ebből nem lesz az amit szeretnèl. Vagy nem èrett meg rá, vagy veled kapcsolatban bizonytalan. Legalább több időt nem pazarolsz el rá.

2020. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Csodálkoztam volna, ha ezt a kérdést nem egy nő írta ki. Teljesen váratlanul ért ...
2020. aug. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van, vagy szándékosan keresi a hibákat benned, mert nem akar elvenni, vagy sokat stresszelted az esküvő témával, és már akaratlanul is feszültséget érez veled kapcsolatban.

Igazából bármelyik is a helyzet, az biztos, hogy ebből házasság nem lesz. Neki legalábbis nincs erre irányuló szándéka, ha pedig kikényszerítenéd valahogyan, csak rosszabb lenne...

2020. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő már legbelül döntött és nem akar elvenni, most meg próbálja "rád kenni", hogy azért nem akar elvenni, mert te ilyen meg olyan vagy.
2020. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember alig várja, hogy kidobd.
2020. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-assal értek egyet.

Egyszer volt ugyanilyen "élményem" egy kapcsolat végstádiumában, komolyan, mindenbe belekötött a srác, tiszta idegbetege lett, az én önbecsülésem meg letiporta. Majd 1-2 hónap alatt rájöttem hogy nem tudok így élni, szakítottam, na még visszakönyörögte magát 1 hétre, de annak is hamar vége lett mert gyorsan ugyanolyan lett.


Hidd el, ezek a szekálások már nem a szeretetről, elfogadásról szólnak, csakis arról hogy magának próbálja bizonyítani, hogy miért nem jó veled (vagy félrek*r, vagy szakítani akar).

2020. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!