Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Párom olyat mond nekem,hogy g*cire idegesítem,inkább ne lenne barátnője és,hogy egy picsával egyszerűbb lenne mint velem.

De ezt ugy meri mondani,hogy semmi rossz érzés utána bocsánat vagy ilyenek. Az ilyen emberek toxikusak? Én sose mernék vele így beszélni bármiért.


2020. aug. 11. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így csak a történet fele!

Valami kiváltotta ezeket a szavakat!

2020. aug. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem merés kérdése nálad, hacsak nem félsz tőle, csak azt jelenti neked volt gyerekszobád. Eleve gusztustalan az a stílus, amivel megnyilvánul, de ilyet nem mondunk, főleg annak nem, akit szeretünk.

Nem értem, hogy miért azon gondolkodsz, hogy toxikus -e, nyilván az. Egyébként a kérdésedet is úgy kellett volna kezdeni, hogy az EX párom..

2020. aug. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem az ilyen kérdéseket... Vele vagy? Vele. Akkor meg? Ha neked ez kell, akkor minek kérdezgetsz róla? Értelmes ember egy ilyen után lelépne.
2020. aug. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ennyire becsicskulni egy kapcsolatban?
2020. aug. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen kontextusban mondta ezt?
2020. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért is vagy még vele?
2020. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!