Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még ebből komoly kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
2 hete ismertem meg egy férfit. 6 éve vált el, van egy lánya akit ő nevel. Nekem is van gyerekem az előző (9 éves) Kapcsolatból. Együtt töltöttük a szabadidőnket, szeretők lettünk, és egyre jobban kezdtem hozzá tartani. Ő már a legelején szólt, hogy nem akar kapcsolatot. Az utóbbi időben mikor együtt voltunk, mondta hogy kezdett többet érezni irántam és nem akarja..aztán túl rámenős voltam, megettem, hogy próbáljuk meg. Elriasztottam magamtól. Mit tegyek? Szeretnék vele egy komoly kapcsolatot, nem a szeretője akarok lenni. Lehet ebből még valami? Hogyan nyerjem el a szívét?
2020. aug. 11. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Semmi.


Már megbocsáss, de gyerekes anyaként nem kéne "kissé" óvatosabbnak lenned? ha már egyszer pórul jártál?

2020. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "elriasztottam magamtól" a legnagyobb női h...ség. Ha valaki komolyat akar veled azt nem fogja elriasztani ha te is azt akarsz. Ha meg valakit elriaszt hogy komolyat akarsz, az nem akart veled komolyat ergo nem te riasztod el hanem a saját elhatározása. És hiába taktikázol, az ő elhatározását csak ő változtathatja meg.
2020. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 az ilyeneknek mondhatod... :D
2020. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy lesz. Megmondta, hogy nem akar komolyat. Ebben mi nem volt elég világos?
2020. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2020. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!