Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a megkértem a pasimat hogy vigyen el vásárolni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondtam ő fizessen csak hogy kocsival menjunk,

Kenyelmesebb kocsival mint a dogmeleg vonaton ulni es cipelni a szatyrokat..

De az volt a valasz hogy o sporol es nem akar uzemanyagra kidobni..

Bezzeg haverjaival bulizasra ki tud.. meg a hobbijara..

Egyik baratnom azt mondja basszam ki mert sajnal ram mindent..

Masik meg azt mondja szakadjak le rola ... ne mindent tole kerjek..(bar sztem nem nagy keres)



2020. aug. 11. 12:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
92%
Amióta ismerem a barátnőmet (3 hónapja) mindenhova kocsival megyünk. Válassz olyat aki nem sajnál tőled 1000ft benzinpénzt.
2020. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
84%
Kuka. Mosd dobd ki. Ezek egy fillért se fognak rád költeni,sóherek. Még 10 fillért is sajnálnak
2020. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem nagy kérés, hogy egy pár együtt elmenjen vásárolni. Aki szerint szakadj le róla, annak például az anyja meg az apja nem szoktak együtt vásárolni?
2020. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Aki azt mondta hogy szakadjak le rola az ugy ertette hogy ne a pasimtol varjak el mindent hogy vigyen el ..

Bar nem tudom legjobb baratnomet elviszi a pasija vasarolni ugyhogy a pasi fizet..

Megnyaralni is elviszi meg minden es egy kabyit nem ker a csajtol

Engem sehova nen tud elvinni..

Legutobb is a haverjaival voltubk nyaralni es akkkr is a csajat reszemet kifizettem.. bar az a 40ezer ft nem egy egetrengeto dolog..

2020. aug. 11. 13:05
 5/66 anonim ***** válasza:
83%
Kuka dobd ki kérdező míg nem késő! Volt ilyen sóher pasim sajnos.csak a dugásra fog használni
2020. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy kretén.

ahogy írják csak a kibacott benzinről van szó...

2020. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
85%
Miért vagy te még egyáltalán vele??🤔
2020. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
10%
Már bocs, de én se vittelek volna el. Nekem is szükségem van arra az időre, annak jobb felhasználására, mint furikáztatni valakit vásárolni, amit más utazási móddal is meg lehet oldani. Mondjuk olyannal, aki elvárja a feneke az alá autót nem is jönnék össze.
2020. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
87%
Dobnám azonnal már csak azert is, mert taszít az ilyen viselkedés.
2020. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
19%

Jézusom. Milyen emberek vannak itt. 😂

Milyen házi pincsi kutyát akartok már, hogy mindenhova autóval vigye a seggeteket ha már van és még a vásárlást is fizesse meg a nyaralásból a részeteket. Atya ég. Hol éltek ti?

Én akkor viszem el a barátnőmet, ha kedvem van és nincs épp jobb dolgom. Különben az a válasz, hogy nem váltottam ki a sárga rendszámot és nem vagyok taxi. A nyaralást és közös programokat pedig felesben álljuk. Shoppingolását meg 1x karácsonykor fizettem én.

2020. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!