Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig bírnátok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírnátok az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

Együtt éltek a párotokkal évek óta, szeretitek egymást, rendben volt a kapcsolat és ideálisan teltek a napok. Történik egy nagyon súlyos eset, elhuny egy nagyon közeli rokona, ami akkora hatással van rá, hogy teljesen bezuhan. Telnek a napok, de egyre inkább elszigeteli magát, nem beszél veled, elridegül, elhúzódik az érintésedtől. Látszik hogy rettegés van benne, miközben úgy csinál mintha nem léteznél többé.


Már hetek óta tart, de nincs változás, nem hallgat meg, nem érdekli hogy szakembert ajánlasz, nem is ismersz rá. Nem szól hozzád, nem néz rád, nem tart semmire. Nincs megcsalás, begubózik és falat épít maga köré.


Meddig tartana az együttérzésetek? Meddig tartanátok ki mellette? Mikor mondanátok azt, hogy muszáj változnia valaminek, vagy ez itt ennyi volt?


2020. aug. 11. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Mindjárt elhányom magam. Pár hete halt meg egy nagyon közeli rokona és te azért panaszkodsz mert magába zuhant és nem veled törődik? Hogyan lehet valaki ennyire undorítóan önző? :D

Megszoktad, hogy te vagy neki a világ közepe és most úgy érzed nem törődik veled? Hát talán soha nem is érdemelted meg tőle.


Hagyd békén a hülyeségeiddel és próbáld meg egyedül is jól érezni magadat addig, te szeretet vámpír. Egy gyászidőszak nem pár hét. Nagyon is normális hogy most magába van zuhanva. Majd túl lesz rajta. Ha van esze akkor rajtad is.

2020. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Hetek? Simán megérteném. Anyukám halála után naplót vezettem, még egy évvel utána is olyan "más tudatállapotú" bejegyzéseim voltak, hogy nem ismerek magamra.


De én az a típus vagyok, aki totál megértő az ilyenekkel, tudnék neki segíteni. Nem túllépni rajta, csak megtanulni élni vele.

2020. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Kitartanék, ameddig kell. Gyászról van szó, aminek a lefutása emberenként egyedi. Nála így fut le. Hagyj neki életteret, járj el barátokkal addig szórakozni. Ha akar beszélgetni róla, majd jelzi. Idővel jobb lesz.
2020. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1 Csak hogy segítsek neked a jövőre nézve, a saját nyomorodat ne projektáld másra. Ez egy fiktív helyzet.
2020. aug. 11. 15:52
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Rosszul esett? Egyből fiktív is lesz a helyzet? :D

Nekem ugyan mindegy hogy fiktív vagy sem a véleményem ettől nem változik.

Mocskos mód önző, aki ilyen helyzetben nem a párja támogatásával van elfoglalva hanem saját magát sajnálja.

2020. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk azért az se teljesen normális szerintem, hogy kizárja azt az embert akire elvileg a legjobban számíthat.

Nekem is meghalt a testvérem, de nem zártam ki ezért mindenkit az életemből. Könnyebb túllendülni a dolgon ha nem csak magadba gubózól.

2020. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább azt kérdezném, hogy mi történt még a halálon kívül vele, mert hogy történt az biztos.


Itt nem csak a haláleset van jelen, egy másik személy is van még.

2020. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hányós majom! Egy párkapcsolat nem arról szól hogy az egyik fél önző módon bármi miatt is leszarja a másikat. Én dobnám ki azzal a lendülettel!
2020. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7+ Kérdező, mit csináltál, ami kiderült az illető előtt?
2020. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

KB 2 hónapig bírnám.

Tovább nem.

2020. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!