Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottál már azért valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már azért valakivel,mert nem volt társasági ember?

Figyelt kérdés

Dobtad már azért barátodat/barátnődet,mert csendes volt,inkább magánakvaló? Nem veled,hanem mások társaságában. Például a barátaiddal/családoddal nem találta a közöshangot ,vagy nem is akart velük nagyobb eszmecserét?

Ez halálos ítélet egy kapcsolatban? Elfogadhatatlan,ha valaki ilyen? De emellett minden másban nagyon rendben volt, mondjuk külsőre is ,belsőre is.


2020. aug. 11. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Nem ,emiatt nem szakítanék senkivel.
Igen, elviselhetetlen,ha magánakvaló.
Igen,mások is mondták,hogy nem normális,hogy ilyen.
Nem,de nem tudtam így tisztelni így szakítás lett a vége.
19 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Velem azért nem volt kémia több esetben mert nincs instám, x ezer követőm illetve x száz darab felszines barátom. Néhány valódi van, de ez sajnos kevés volt a kémiához..dekár
2020. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem, mert én sem vagyok az. Nekem csak jól jön, ha nem kell folyton bájologni a barátaival.
2020. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én azért kérdezem,mert velem emiatt részben szakítottak. Mindig porbléma volt,hogy én miért nem tudok beilleszkedni baráti/családi társaságba...és a mostani kapcsolatomban is egyre többször téma ez. Félek,hogy megint erre a sorsra jutok.Felvetődött bennem,hogy így egyáltalán el fognak fogadni??
2020. aug. 11. 19:44
 4/22 anonim ***** válasza:

Ja igen, olyan viszont volt, hogy velem szakítottak emiatt. Azért nem írtam le az előző válaszomban, mert nem erre irányult a kérdés.


El fognak fogadni, de csak a megfelelő férfi. Exem például imádott villogni, folyton játszotta az agyát a társaságban. Szinte már lecseszett, amiért én nem voltam az a bulizós típus... Szóval átérzem. Viszont 5 éves, boldog párkapcsolatom van azóta, és egyikünk sem az a nagy társasági ember. :)

2020. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Na ácsi, az két külön dolog, hogy 'nem vagy társasági ember' meg az, hogy képtelen vagy egy kicsit kedvesnek lenni a párod családjával amíg valami fontos családi program van.

Nekem sincs sok barátom, nem szeretem a társaságot, szóval annak csak örülök ha a párom is ilyen, de ha bemutat a családjának vagy a barátainak akkor igenis mindent megteszek, hogy szimpatikus legyek és jó benyomást tegyek rájuk, hiszen mégiscsak fontos emberek a párom számára.

Ha pedig a párom képtelen lenne kibírni azt a pár órát, pofákat vágna, bunkózna és nem lenne képes egy kicsit elcsevegni pl a szüleimmel, az igenis nagy probléma lenne.

2020. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Ne aggódj.Nem te vagy a buli fénypontja?Nem óbégatsz,és nem táncolsz az asztalon?

Ne foglalkozz vele.Csináld azt,amit szeretnél,és ahogy jolérzed magad.Ez a lényeg.

Én sem vagyok az a társasági ember.Őszintén szólva nem különösebben törekszem a pezsgésre.Nem igénylem a rivaldát,nncs szükségem bizalomnövelő kapcsolatok sokaságára,hogy megnyugodjak mennyire fontos ember vagyok.Ettől függetlenül nem futok el,ha összejövetel van néha,és nem zárom magamra az ajtót sem.A családi kapcsolatokat nem hanyagolom,de nem tolom túl.Nagyon nem szeretném pldául,ha telefonközponthoz ,vagy egy piachoz hasonló családi életem lenne,és a párom sem szeretné ezt.

Számomra az otthonom szentély.(némi túlzás)

Lehet,mert bika férfi vagyok?:)

2020. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De kedves vagyok mindenkivel! Ezt is szokták mondani az emberek,hogy kedves vagyok. Mosolygok is semmi pofavágás nincs. Egyszerűen csak nem nagyon tudok témákat feldobni,vagy ha valami érdekel akkor is inkább a háttérbe maradok ,mert nem szeretek mások szavába vágni,vagy úgy érzem az annyira nem értékes vélemény mármint az enyém,így megtartom. De ha kedvesen odajönnek hozzám akkor próbálok beszélgetni,de ha pl senki nem intéz felém egy szót sem akkor simán elücsörgök magamban ,mosolygok a vicceken,udvarias vagyok stb,de nagyon nem jön az,hogy magamtól feldobjam a labdát.
2020. aug. 11. 19:59
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#7: így viszont azt a benyomást kelted, hogy a másik ember téged egyáltalán nem érdekel.
2020. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8, lehetséges,de tényleg képtelen vagyok erre. És semmi rosszindulat nincs bennem,egyszerűen ilyen vagyok. Azért próbálok változni,de nem egyszerű.
2020. aug. 11. 20:26
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
#9: nem rosszindulatot feltételeznek ilyenkor rólad, hanem egyfajta rosszul leplezett méla undort.
2020. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!