Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem nagyon gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nagyon gáz? (angol tudás kell hozzá)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=INCJRP08d7I


Rengeteg ilyesmi vidijük van fent.



Ilyennel tényleg jó egymást szivatni?


2020. aug. 11. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Harmadrangú színészkedés, de 161377 megtekintés, szóval igen, megéri ezt csinálni. Jó pénz lesz belőle.
2020. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz szerintem is. Ezerszámra vannak ilyen ízléstelen prank videók. Megcsaltam a barátnőmet prank, terhes vagyok prank, stb. És ezeknek akkora a megtekintése...Mindig megöbbenek, hogy mennyi buta ember él a világon.

Van egy amerikai YT csatorna (elfelejtettem a nevét, de szerintem sokan ismerik),na az a "kedvencem". CSAK prank videók vannak rajta, de milliós megtekintésekkel. És van vagy 200 prank videójuk, de 3 naponta töltenek fel egyet, de ők mindig meglepődnek a prabk-en (remélem csak szíbészkedtem). A kommentelők meg leírják, hogy azta, milyen jó prank volt, milyen cukik és viccesek vagytok...

2020. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ha valakik már annyira jól élnek, hogy unatkoznak.
2020. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok túl öreg és maradi, de ilyenekkel nem viccelnék soha sem, hogy "elhagylak" vagy "megcsaltalak" vagy akármi ilyesmi. Az ilyesmi még pillanatnyilag is szörnyű érzés, nem akarnék fájdalmat annak akit szeretek egy percig se. De mondom, lehet én vagyok már öreg.


F

2020. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel a barátok köztből, vagy a mesematinéból is belinkelhettél volna egy részletet.

Előre elrendezett szkeccs, amit gyerekeknek nézettségért.

Te magad mondtad hogy tele van a csatornájuk ilyen videókkal.

Logikusan gondolkodva, ha neked magadnak lenne egy olyan párod, akivel közös youtube csatornátok van, és minden héten ""megviccel"" a párod valami olyasmivel, hogy amnéziája van, vagy mit tudom én, akkor képes lennél hinni neki bármiben is?


Ez csak színészkedés, mégpedig olyan béna, hogy nem hittem volna, hogy létezik olyan, aki komolyan veszi.

2020. aug. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!