Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a pukibizalom?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Az együttélésnél mindenképp fontos, hogy ne legyen "ciki" ha kicsúszik, de számomra undorító mikor úton útfélen egymás orra alá finganak. Hogy az olyan betegekről ne is beszéljek, akik direkt a másik fejére húzzák a takarót miután egy isteneset fingottak.

De sokaknál alap, hogy nem mennek másik helyiségbe elintézni az ilyen dolgaikat.

Ahány ház, annyi szokás.

2020. aug. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Elvileg börtönbe kéne zárni azokat, akik ilyen szavakat használnak.
2020. aug. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A nőknek ugyanúgy van emésztésük, mint a férfiaknak.


Ezt a tényt el kell fogadni és kész!


Amúgy meg lehet megfelelő táplálkozással szabályozni a bélműködést - és akkor kevesebb a gond.


46/N

2020. aug. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani, hogy a bizalom egyik jele a parkapcsolatban, ha nem behorpadt homlokkal tartogatod egész nap galambokat😂, hanem ha esetleg kireppen, akkor sincsen semmi gond. Nyilván nem a szándékos, direkt odafingásról beszélgetünk...
2020. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon
2020. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon?
2020. aug. 12. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Én minden kapcsolatomban fingottam, ha akartam (kiv. evés vagy vendégség), kocsiban is, hadd szóljon. A nők meg vagy ugyanígy fingottak, vagy nem. És ezután is fogok jókat fingani, azt megmondom!
2020. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jókat?
2020. aug. 12. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Jókat, more, úgy bizony! Fingani jó, a szabadság jó, szabadon fingani nagyszerű!

Amúgy az arcra élvezés, a mélytorok, az análszex teljesen hétköznapi és elfogadott dolog, de fingani undi. Hát rendben.

2020. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!