Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Intimitás hiányának következmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intimitás hiányának következménye vagy az elhidegülésnek?

Figyelt kérdés

Bnőm szülinapjára mikor megköszönte az ajándékot majdnem arcra puszit adtam mint egy ismerősnek és nem a szájára.


Vannak gondjaink ez tény..


2020. aug. 12. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez már több mint egy elhidegülés.
2020. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Ennek a kérdésnek fuss neki mégegyszer.
2020. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Ne gondold túl, szerintem ez egy-egy alkalommal sokakkal előfordul néhány év alatt, lehet, hogy nem jelent semmit.


A problémákkal kell foglalkozni és azokról dönteni, hogy meg tudjátok-e őket oldani. Ha minden ajándéknál arcra puszit adsz, attól még lehet jó a kapcsolat, de attól nem fog megjavulni, ha csókolóztok.

2020. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

S mi lett volna, ha lent puszilod meg, akkor az intimitás túlbuzgósága a gond vajon :))))


Hol előírt az, hogy hova kell puszit adni szülinapkor...

2020. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Az elhidegülés és az intimitás hiánya, kéz a kézben járnak, nem??
2020. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is vannak gondok. Esetleg beszélj vele arról, hogy mi hiányzik, mit szeretnél
2020. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is voltam így. Mikor a válást fontolgattam...
2020. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ettől 1000× fontosabb dolgok is vannak Mo.-n, de a saját megyétekben is, mint ez a dolog.

Mekkora nagy probléma...

2020. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8as nem muszáj az oldalon lenned..
2020. aug. 12. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!