Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít nagy korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít nagy korkülönbségnek 13 év a pasi javára, ha a csaj 20 éves?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Eléggé, ha ezt a Gyakorin kell megkérdezniük. Normáis embereknél ez semmi.
2020. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ezer meg egy dologtól függ. Próbáljátok meg és úgyis kiderül.
2020. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Nem kevés a korkülönbség, de nem is az a durva kategória.


Pl. Timi és Andy na arra még én is azt mondom, hogy kemény, pedig jóindulatú vagyok.

(Tisztában vagyok vele, hogy Andy meghalt, szóval ne írjátok.)

2020. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ebben a korban ez sokkal nagyobb különbség, mint ha a nő 30 lenne. Teljesen más életszakasz, teljesen más tapasztalat, önismeret stb. Ettől még működhet, ha a felek személyisége, céljaik stb. kompatibilisek egymással, csak ritka.
2020. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Bartók 80 évas koráig megmaradt ennél a korosztálynál. Nekem megfelelnél. 50-es F
2020. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!