Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. 4 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. 4 és fél éve vagyunk együtt barátnőmmel, kisebb mélypontok voltak de most egy olyan igazi mélyponton vagyunk és fogalmam sincs mit tehetnék úgy érzem elveszítem, elveszítem akit mindennél jobban szeretek. Van még remény ?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött ez az egész úgy igazán. Pár napja még azt akarta, hogy én legyek majd a férje és mindig velem akar lenni.

Év elej óta van egy új munkahelye, ő ott szépen fejlődik és sikerélményi vannak. Én jó pár hónapja nem találok munkát sajnos és megragadtam egy szinten. Es sajnos én lelkileg nem voltam legjobban ez végett. Bennem volt az hogy én nem csinálok semmit nem fejlődök ő viszont igen.

Ez frusztrált. Az elején annyira még nem de ahogy telt az idő egyre jobban.

Ez által nem úgy viselkedtem vele sajnos nem dicsértem eleget néha a szexet sem akartam pedig ő itt volt nekem akkor is. Közben a munkahelyén egy srác folyamatosan nyomult/ nyomul rá aki dicséri meghívja kávéra stb. Bevallotta őszintén ez tetszik neki és most már ott vagyunk hogy lehet nem maradunk együtt.

De még lát esélyt rá, hogy megoldjuk.

Én soha nem csaltam meg és szerettem mindig, úgy igazán nagyon össze se vesztünk. Most volt, hogy nem úgy bántam vele pár hónapot de közben az a srác pont az ellenkezőjét tette. Nem tudom mit tehetnék. Van még remény ?

23/F 22/l



2020. aug. 12. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Hónapok óta nem találsz munkát? Mi a francot csinálsz? Menjél el szépek mekibe dolgozni vagy bármi más "alja" helyre, ami felvesz. Mellette még mindig kereshetsz az igényeidnek megfelelőt. Ilyen nincs, hogy 20 év felett, amikor nem tanulsz, nem dolgzol.
2020. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen igazad van ezen már változtattam.
2020. aug. 12. 12:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek alapján amit leírtál még rendbe lehet hozni. Ez egy elég tipikus jelenség, hogy a pasi valami miatt (esetedben a lelki mélypont a munka miatt) elhanyagolja a nőt és ekkor általában jön valaki aki meg törődik vele és figyelmes és ez a nőnek jólesik. De az jó hogy bevallotta.

Most legalább realizáltad hogy ha így folytatod elveszítheted. Kommunikáljatok őszintén. Ez fontos! Te már tudod hogy a te sikertelenséged nem nyomhatja rá a hangulatodra ennyire a bélyeget. Felül kell emelkedned ezen. Közben képezd magad, tanulj valami nyelvet munkakeresés mellett, próbálj találni valami hasznosat amit szeretsz is és ki is kapcsol. Mindkettőtök érdeke, hogy jó hangulatban legyél. Neki meg próbálj kedveskedni. Ez lehet az is hogy főzöl vacsit mire hazaér, lehet az hogy veszel neki egy csokor virágot, annyi is lehet hogy megdicséred milyen jól néz ki reggel amikor megy dolgozni pl. Egy nőnek ilyen apróságok sokat számítanak.

Menj el érte a munkába ha végzett és menjetek el meginni egy fröccsöt munka után. Amit a barátnőd szeret.

Előbb-utóbb meg munka is lesz.

2020. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Előző hétvégén annyi mindent csináltunk, elmentünk erre arra új helyeket néztünk meg, hogy mondhatom az utóbbi hónapokban összesen nem csináltunk ennyi mindent mint most pár nap alatt. De még mindig benne van ez az érzés. Gondolom ez nem egyik napról a másikra fog rendbe jönni, ha rendbe is jön.
2020. aug. 12. 13:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen helyzetben vagyok, csak nálunk én vagyok a lány. Nalunk a páromnal a sok munka az oka, kapott egy stresszes projektet és elkezdett hanyagolni. Nekem pedig úgy néz ki alakulna valami az egyik ismerosommel... De még nincs semmi komoly, csak pedalozik a másik srác. Viszont a kapcsolatom haldoklik kB. Így nem tudom meddig bírom meg a mostani párommal...

Pont valamelyik este olvastam vissza a régi messengeres beszélgetésünket a párommal és hát ég és föld a mostanival összehasonlítva...

En például nagyon örülnék, ha visszaállnanak a messengeres kedveskedesek, smilek, az hogy leirja, h hiányzom neki.

Akkor annak is örülnek, ha többször mondaná, h szeret.

A szex pedig legyen gyakoribb, mert így csak távolabb kerültok egymástól.

Én szurkolok neked :) Hajrá!

2020. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azt veszem ki a szavaidból, hogyha a fiú megváltozik és újra olyan lesz mint régen és nem hanyagolja el a nőt akkor visszatérhetnek a régi szép idők.

Azt érzem, hogy szeret, pár napja még megőrült értem azt mondta, hogy elképesztően szeret engem. Most viszont megingott szeret de annyira nem. Ez tud változni pár nap alatt vagy maga a helyzet hozza ezt úgy ki és belül még ugyan úgy szeret ?

Bízok abban ha látja ő is, hogy változtam akkor nem fog véget vetni a 4 és fél éves kapcsolatunknak egy mélypont és egy talán ( a srác aki hajt rá ) miatt.

Köszönöm a tanácsod.

2020. aug. 12. 14:03
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Van egy rossz hírem, ezt a kapcsolatot akkor már nyugodtan el is dobhatod. A barátnődnek nem csak a kedves gesztusok jönnek be a munkatársától, hanem maga a srác is. Ha együtt is lesztek elég nagy rá az esély, h félre lép vele legalább egyszer.
2020. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nagyon fiatalok vagytok és még az érzelmeitek nem annyira stabilak..

a mai korommal és eszemmel a 20 éves éveimben azt sem tudtam milyen a mély érzelem, csak gondoltam...


a leirásod alapján sajnos, vagy egy figyelmeztetés kaptál, hogy bármi lehet ami neked nem kedvez...

egyik napról a másikra nem szabadna az érzelmeknek megváltoznia, annak hónapok kellenek.


Kapd össze magad! még menthető tán..

2020. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az ő önbizalma sem valami fényes, ha nem tud melletted maradni nehéz időszakban, hogy támogasson és inkább azzal szórakozik, hogy hagyja, hogy mások teperjenek utána. Persze megértem, haragszik rád nyilván és a szituációra, de ha ezen nem léptek túl akkor máson sem. Úgy kéne felfogni mint egy próbatételt. Az életben rengeteg hasonló lesz még: mi van ha megbetegedsz? Mi van ha ő szülni fog és utálni fogja majd a testét? Mi van, ha elveszíti ő is a munkahelyét, meghal valakije stb? Mikor egyikőtök lent van, a másiknak az a dolga, hogy felhúzza és ez oda-vissza kellene működjön. Persze, hogy nem adsz neki annit mint előtte, ha egyszer neked sincs. Most ő kellett volna adjon.


Ez csak az én véleményem, nem mondom, hogy munkanélkülinek lenni jó húzás volt tőled, de arra akarok rávilágítani, hogy nehogy egy percig azt gondold, hogy ennek az egésznek a felelőssége csak a te válladon nyugszik. Volt benne a barátnődnek is része bőven.

2020. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is a munka miatt vagyok ilyen szituban. Oktalan vádaskodás és hazugság miatt inkább eljöttem. Most a szüleim üzleteiben dolgozok; de nem érdekel a parfüm műköröm smink stb. világa, de kényszerből csinálom mivel kell az ember..Azóta unott fásult ètéktelen vagyok ez lassan 2éve..mi még együtt..de nem biztos sokáig
2020. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!