Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől gyógyultál ki a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől gyógyultál ki a féltékenységből?

Figyelt kérdés
Valszeg klinikai eset vagyok már. Teljesen eluralkodott rajtam az érzés, szorongok, rettegek és már minden erről szól.. Ha valaki átesett ezen az égető érzésen segítsen, mert már az öngyilkosságon is gondolkodtam. Bármilyen tippnek, praktikának örülnék.
2020. aug. 12. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Szia. Most tanulok pszichológiát az egyetemen, ha gondolod írj privátot
2020. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szétmentünk azzal a sráccal, aki okot adott rá. Ő egy elmebeteg féltékeny valakinek állított be, de érdekes módon az utána következő kapcsolatban még egyszer sem voltam féltékeny. :) Maximum egy ici-picit, és azt is évente egyszer.


Kérdező, te minden kapcsolatban féltékeny vagy, vagy csak ezzel az emberrel? Ad rá okot? Csak mert a megérzések nem mindig rosszak, és nem mindig a féltékeny félben van feltétlenül a hiba...

2020. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én egy normális kapcsolattól. Pontosan ilyen érzéseim voltak, mint neked és magam hittem hülyének meg betegesen féltékenynek. Voltak durva dolgaim, azt elismerem, de azt nem vettem észre, hogy ez abból jön, hogy a párom valóban okot adott rá és csak jött-ment mellettem, nem vett figyelembe úgy igazán társként. Szóval van ilyen is. Nem mindig a te készülékedben van a hiba, azt kellene megragadni, hogy mi váltja ki ezeket az érzéseket és honnan eredhetnek (azt mondják, önértékelési problémákra vezethető vissza, de nem mindegy, hogy ezt mi okozza).


Nem vagyok pszichológus, csak egy alapszakos diplomám van belőle, de erre alapozva nekem is írhatsz, hátha nem csak a saját tapasztalataimmal tudok hozzájárulni.

2020. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2-3-nak igaza van. Első menetben azon gondolkodj el, hogy a párod adott-e rá okot, nem az ő viselkedèsèből fakad-e.

Mert tèny, hogy vannak betegesen fèltèkenykedők ők nèlkül is, de nem mindig úgy van az.

Múltkor is volt egy hasonlóan feltett kèrdès, aztán kiderült, hogy a kedves párja random lányoknak írjál, meg találkozgatnak "barátilag", meg csak nèlküle akár bulizni menni, ès mèg ilyen fincsisègek. Jaaaa az más.

Persze a pasi be akarta etetni, hogy a kèrdező a fèltèkenykedős, mert ez a tök normális. 😄

2020. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, amikor kiléptem a kapcsolatból, amiben így viselkedtem.

Nálunk a kétértelmű csetelgetései nőkkel, meg hogy az exbarátnőkkel hűdenagy haverok maradtak egyszerűen kinyírt. Az új páromnál meg se fordul a féltékenykedés a fejemben.

2020. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!