Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok együtt a barátommal! Olyan mintha kezdene megunna vagy ilyesmi! Hogy tudnám felpezsditeni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Nem csak a szexre gondolok!!
2010. aug. 4. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat nemcsak mindig a rózsaszín felhőkről szól, el kell fogadni, hogy az idő múlásával változik majd, és nem lesz minden olyan mint az elején. Ha meg 1 év alatt megunt, az már régen rossz. 1 év nem túl hosszú idő...


Akkor jársz a legjobban ha leültök, és elmondod neki, hogy látod a kapcsolatot, és megbeszélitek a dolgokat.

De próbálj meg kedveskedni neki, csináljatok több közös programot, beszélgessetek sokat. Nehéz így ajánlani dolgokat mert nem tudjuk, hogy mennyi idősek vagytok!?

2010. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miben mutatkozik meg hogy a barátod kezd megunni?Mármint te ezt miben látod?
2010. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt is írd meg, hogy egy héten körülbelül mennyi időt szoktatok együtt lenni?
2010. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Onnan gondolom hogy már kezd megunni,mert nem olyan sokszor puszilgat meg olelget.mondja hogy szeret,de néha érzem hogy nem olyan már mint régen!Nekem kellene ujitanom?

Itt lakunk egymástól 10 percre nem gond h ne tudjunk találkozni.Kb 2 naponta talizunk,együtt alszunk.Lehet az a gond mert sokat talizunk?Én 22 o 23 éves.

2010. aug. 4. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, néha kell h érezd h hiányzik :/

Amugy fel tudod frissíteni a kapcsolatot ha pl elmentek vhova kettesben egy napra, akár nyaralni, túrázni, öltözz kicsit kihívóbban. A le'nyeg h olyat csinálhatok ami nem megszokott, nem mindennapos a kapcsolatotokban! Sok sikert! :)

2010. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!