Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a barátotok hétvégére időzítené az utazásotokat, hogy igénybe vehesse a MÁV 26 éven aluli fiataloknak járó 33%-os utazási kedvezményét?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék, mert egy igazi férfi nem jár vonattal
Szakítanék, mert ha igazán szeretne, a legdrágább jegyet sem sajnálná tőlem
Kidobnám a jegyét, hogy pótdíjat kelljen fizetnie
Kilökném a vonatból
Feldugnék neki egy távirányítós játékmozdonyt és ki-be kapcsolgatnam
Felakasztanám a felsővezetékre
33%-al kevesebbet szexelnék vele, amíg be nem tölti a 26-ot, vagy ha már betöltötte, akkor amíg vissza nem megy alá
Megcsalnám a kalauzzal hétköznap
Úgy fejbeverném a menetrenddel, hogy igénybe vehesse a fogyatékkal élők kedvezményét is
Elfogadnám
39 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha ettol meg nem borulna semmi, akkor egyharmad kedvezmenyt hasznalni volna szegyen?

De ha ezzel megkavarna mindent, az mar szarragas lenne.

2020. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Olyan férfi eleve nem kell amelyik a MÁV koszos szarjain zötykölődik a saját luxus sportkocsija helyett.

21/L

2020. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel mi a baj? Szerintem ez tök oké, én is ki szoktam használni a kedvezményeket. Ha a program miatt nem gond (nem dátumhoz kötött) és a hétvége is szabad, akkor részemről rendben lenne.
2020. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Hülyének nézném, amiért annyit sem tud rólam, hogy egyetemista vagyok érvényes diákigazolvánnyal, amire 50% kedvezmény jár. De ha csak arról van szó, hogy egy vonatjegy árát is sajnálja tőlem, akkor ha gondolja, csóró egyetemista létemre is meghívom egy MÁVos álomutazásra, de visszafelé csak magamnak veszek jegyet.
2020. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Hú lányok nálatok aztán nagy a baj... el vagytok szállva magatoktól.

Aztán 40 évesen meg rítok hogy nem kelletek senkinek.

2020. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Az 50% több. :D


Áldás és egyben átok is 25 évesen még tanulni, de nem akarok egy diplománál megállni.

2020. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Megkérdezném mik a közép- és hosszútávú tervei a csóróság állapotának megszüntetésére.
2020. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen fiatal pasival nem jönnék össze, hétvégén meg nem érek rá.
2020. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Örülnék, hogy 38 évesen felszedtem egy 26 alatti pasit😂
2020. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
9. Nem mintha ehhez nem csak csettintened kellene és ne állnának sorban a huszonéves pasik az érettebb nőkért.
2020. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!