Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a munkával takarózn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a munkával takarózni ha mondok vlmit a házimunka kapcsán?

Figyelt kérdés

Mindenki sokat dolgozik több műszakban is, de a helyére tudom tenni a dolgaim vagy el tudok pakolni ( ha nem is rögtön mert nincs időm de eszembe van és amint van időm az első hogy megcsinálom).


Bnőm meg akármikor szólok h ezt mikor teszed már el akkor egyből nincs időm, meg ha van is, pihenni is kell, meg elfelejtettem.. Erre azt mondom h persze de eltenni vlmit nem oly megterhelő meg 3hete nem volt rá 5perced??


2020. aug. 12. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Hányszor kèrdezed mèg meg?


Azèrt, mert már kikèszítetted az állandó kritizálasoddal, ès már szrik bele mindenbe.


Ha holnap megkèrdezed, akkor is így lesz.


Inkább a kapcsolatokon próbálj már még javítani, azzal többre vezetni mint az állandó b..ztatás.

2020. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha ennyire zavar akkor tedd el te magad mi az istenért kell egy adott tárgyat valahol hagyni mert téged zavar , hogy ott van ezért másokat pesztrálni, hogy miért van ott 7 nap múlva is ha engem valami zavar megoldom magam nem a másikat nyaggatom, hogy bocs, de ez itt szúrja a szemem és rá várni mire méltatik megmozdulni rá ha tudod, hogy nem fog akkor miért rinyálsz olyanért ami nem fog megtörténnni.

26N

2020. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Küld haza. Szó szerint mondom. Egy ilyen nő lakása az az igazi mocsok ha gyereket szül. Az ilyen nem változik. Ezt látta otthon. Szül 1-2 gyereket, akikről gondoskodni kéne-és képtelen lesz rá.
2020. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

gyanús volt, hogy csak ennyi választ láttam a kérdésnél, ja, hogy most egy nő van terítéken...

Bezzeg ha pali csinálta volna, lett volna vagy 50 válasz, hogy dobd ki, hogy merészeli, lusta disznó.

Nesze neked egyenlőség, meg feminizmus.

2020. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Csak a kèrdezőnsk ez már a 121. erre vonatkozó kèrdèse itt az elmúlt èvben. Nincs erre már mit írni.
2020. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Minek vagy egy ilyen lusta döggel együtt?
2020. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!