Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért erőlteti, hogy dohányozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti, hogy dohányozzak, igyak?

Figyelt kérdés

Már a kapcsolat kezdete óta nagyon erőlteti a barátom, hogy szívjunk együtt, igyak vele. Furcsa ezt tapasztalni, mert egyébként mindenhol azt hallani, hogy a dohányzás, ivás sokaknál kizáró ok és mennyire kiábrándító, ha egy nő ezeket csinálja.

Ő alkalmi dohányos, ha nagyritkán megy buliba, akkor elszív 1-2 szál cigit, egyébként meg vízipipázik. Én ecigiztem sokáig, de csak a sok stressz miatt, a dohánynak a szagát sem bírom. Ő imádja kb. az összes létező alkoholos italt, bármikor és bármilyen mennyiségben tudna inni. Én a borokon és pezsgőkön kívül mást nem iszok meg, nem is bírom az alkoholt.

Tényleg egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért nyomja ennyire ezt a témát, nincs olyan nap nálunk, amikor nem kerülne ez szóba.



2020. aug. 12. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Mert egy tróger proli. Vágd ki a fenébe.

21/L

2020. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

#1


+1.

2020. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell ilyen tahóval összejönni. Miért is vagy még mindig vele?
2020. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Emlékszel Whitney Houstonra? ugyan így kezdődött nála is a lejtmenet a férjén keresztül.

Te döntesz az életedről, de ahogy olvastam a kérdésedet azonnal ő ugrott be nekem.

2020. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
4+ Egyébként a srác 100% hogy drogozik.
2020. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindegy? Egy buta nő vagy, amiért összeálltál vele, egy érett férfi helyett.
2020. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiú így folytatja, akkor előbb-utóbb alkoholista lesz (ha ugyan máris nem az). Téged azért akar rávenni, hogy ne tudj neki szemrehányást tenni, hiszen Te is ezt csinálod.

Roppant kicsi az esélye, hogy változtatni tud. Akkor pedig elissza a keresetét, de még a Tiedet is. Ha gyereketek lesz, azon fogsz töprengeni, hogy miből tudsz neki tízórait csomagolni az iskolába. Esetleg mindketten (a srác unszolása miatt) alkoholisták lesztek...

Szakíts!

2020. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól beszél a 7-es, csak én drogra tippelek.
2020. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Azért mert szereti csinálni és veled akarja közösen. Neki ez olyan, mintha szeretne focimeccsre járni, és szeretne veled menni.


Persze ettől még erőltetni nem szabad semmit, illetve a foci nem káros szenvedély, míg a dohányzás az.

2020. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egymáshoz valók, bár erre remélem rájöttél... :D Nem kell erőltetni, ciki ha valaki megteszi. Anticigis és antipiás ismerőseim köreiben félremegyek cigizni és bodzaszörpöt szürcsölök, pedig imádok vedelni :D
2020. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!