Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet probléma ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet probléma ha férj és feleség sem tud főzni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 20:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Ismertek ilyen párost?
2020. aug. 12. 20:35
 2/10 A kérdező kommentje:
Hosszútávún lehet probléma?
2020. aug. 12. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma, ha van pénzük az alternatív megoldásokhoz. Ha meg felmerülne bennük az igény rengeteg szakácskönyv van, a Youtube tele főzős videókkal, később is meg lehet tanulni. Özvegy nőt ismertem, aki nem tudott főzni, mert az anyja, később a férje főzött rá, házaspárt nem.
2020. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Az nem tud fözni, aki nem tud olvasni. Amennyiben mindkettő analfabéta, úgy lehetnek gondok. Ha képesek az értő olvasasra, akkor nem lehet gond.
2020. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Bocsánat előre, de azért nem tudtok, mert lusták vagytok és igénytelenek magatokra.
2020. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 max. annyi, hogy sokszor fogtok étterembe járni:D Tanulj meg az anyósodtól főzni. Nem egy rossz dolog, ha meglepetést akarsz szerezni.
2020. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismerek. Kb. 15 éve laknak együtt, és még élnek. :D Sőt, a gyerekük is cseperedik. Bár ott van szülő aki főz rájuk, meg munkahelyen, suliban esznek. Meg ugye rendelnek.
2020. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Ma már nem gond: ha van manikájuk, felvesznek egy házvezető nőt. Ha nincs annyi manikájuk, akkor is marad a kajarendelés.
2020. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Osztom a 4-es véleményét, komolyabb gondok is lehetnek ott a kajánál, ha pontokba szedett instrukciók követése gondot okoz mindkét embernek.
2020. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Én nem főzök, mert egyszerűen utálom az egészet. Nem érdekel, egyáltalán nem köt le és nem érdekel, hogy milyen ízek meg technikák vannak, hogyan lehet formázni, milyen színű stb. Halálra unom magam közben, ahogyan ott kell tipródni a tűzhely mellett amíg felforr a víz, megfő vagy megsül a nem tudom mi. Sokszor macerás, retkes, gyűlik a szemét, csomó időt igényel, meleg van stb. Nekem nem éri meg. Én ugyanúgy elfogadom egy párkapcsolatban is, ha valaki nem akar vagy nem tud főzni. Szerintem ez nem szempont, nem múlik rajta semmi. Csomó helyről lehet rendelni nagyon finom ételeket (és az tuti, hogy finomabb mintha ilyen "elolvasom, hogy hogyan kell" módon főz valaki"), be is lehet ülni valahová enni, sokan a munkahelyükön esznek. Szerintem ez a mai világban már nem lehet probléma.
2020. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!