Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni igazat mond-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni igazat mond-e?

Figyelt kérdés

A párom azzal jön, neki be jön, az én test magasságom, tőle csak 5cm-rel vagyok alacsonyabb.

Pár napja találtam, takarítás közben, egy szerelmes levelet, amit az exének írt. Abban odák voltak, zengve, arról mennyire aranyosnak cukinak tartja, hogy ő csöpi hozzá képest. Rákérdeztem azzal jött, az én magasságom neki ideállis a lényeg, ne legyek hozzá képest, magasabb, és utálta hogy másnál hajolgatni kellett. Érdekes engem nem becéz annyi néven, és annyi találó módon mint abban az egy levélben olvastam becézési formát. Most mit is higyjek?



#magasság, igazság, vélemény
2020. aug. 12. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Onnan, hogy veled van, ha nem jönnél be neki nem volnátok együtt.
2020. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És ha valójában, ő a törpe nőket szereti, velem meg csak be éri? Ezt honnan tudhatom?

Mert nem volt sokáig szingli, lehettek akár bu felejtő is. Mert rólam nem áradozik annyit mint ami abban a levélben állt és kétségem lett hogy igazából mit érez irántam.

2020. aug. 12. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok, ezzel a hülyeségeddel most fogod tönkretenni a kapcsolatodat. Xard már le hogy mi volt az exevel, ha vele jobb lett volna még mindig vele lenne. Pont.
2020. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Így jár az aki kutat. Mindig mondom: aki keres, az talál.
2020. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A leányzó dobta, ő meg egy ideig sírt, utána azután jött velem össze szóval nem a fiú unt rá hanem fordítva, és egy ideig zaklatta is a lányt. Mert rá kérdeztem, miért lett vége.
2020. aug. 12. 20:52
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
ejj, egy újabb kan, akinek a kertitörpe, 11 éves kislány típus jön be. csajszi, azt ajánlom neked, hogy újíts be egy 190-es csávóra, ez meg had keresgéljen az Napsugár oviban (:
2020. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Előttem nem világos, hogy a megtalált levél mikor íródott: amikor még Téged nem ismert, vagy ennek utána. Ha az előbbi, akkor ne búsulj, mert férfi szokás az aktuális partnert dicsérni (férfi vagyok). Viszont, ha az utóbbi a valóság, akkor légy éberebb, DE SZERINTEM EZ MÉG NEM OK A SZAKÍTÁSRA, FŐLEG NEM A FÉLTÉKENYKEDÉSRE.

Idővel kialakul, mert a viselkedéséből tudsz majd következtetni. Ismétlem, nehogy féltékenykedni kezdj, mert akkor tényleg vége a kapcsolatnak.

2020. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta hogy előttem, volt ez a csaj, és nemrég találtam rá. Csak hát ha törpe lányt, így becézgetett hogy csöpi, csöpség stb jelzők meg ilyen cuki olyan cuki engem meg csak pusztán édes, kicsim, és a nevemen hív és ennyivel el vagyok intézve.
2020. aug. 12. 21:05
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A jelen a lényeg - ner rontsd el!
2020. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne lovagolj ezen, mert

1) nem jött volna össze veled, ha nem jönnél ne neki, ahogy vagy

2) baszki, picsogsz egy isten se tudja milyen régi levelen. Ne, ne, ne tedd. Tényleg ne.


31n

2020. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!