Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolatomban lépett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatomban lépett fel alig megismerkedés után ez a probléma, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy igen, megismerkedtünk nyár elején, úgy, hogy online kezdtünk el levelezni. Mondta, hogy külföldön él, ezért azt se tudtam van-e értelme ismerkedni. De belementem, mert mondta, mindjárt jön Magyarországra, és akkor élőben is rögtön láthatnánk egymást, nem mellesleg meg nagyon tetszett a képeken. Szóval leveleztünk, és nagyon szimpatikus volt. Nem kellett sokat várni az első randira, amit még nagyon sok követett, mert majdnem 1 hónapot volt Magyarországon. Egy haverjánál aludt, de rengeteget randiztunk, hetente olyan 3-5X. Beleszerettem, minden fain volt. De lejárt a szabija, dolgoznia kell, és visszament, velem együtt, külföldre. Most innen írok, nála lakok a nyáron. Én még egyetemista vagyok, úgyhogy nyári szünetem van.

Elvileg mi most szeretjük egymást, távkapcsolat lesz, aztán ha végeztem egyetemen kiköltözök. Gyakorlatilag viszont az a rossz, hogy ő dolgozik, én nem csinálok semmit. Nem beszélem a nyelvet, nem ismerek itt senkit. Nincs jogsim, kocsim, és minden autótávolságra van. Kuksolok otthon egész nap, mikor Magyarországon lóghatnék barátokkal, nyaralhatnék, mehetnék a Balcsira, stb. De közben meg beleszerettem, ha elmennék, veszettül hiányozna... Nem tudom, nagyon elcseszett szitu. Egyszer felvetettem neki, visszautazok, nekem most nyári szünet van. De nem pártolta az ötletet, mondván eleget leszünk külön, most kéne itt lennem. Meg hogy ha komolyan gondolom a kapcsolatot akkor mellette vagyok. Amúgy igaza van mindkettőnknek szerintem.


2020. aug. 12. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez nehéz ügy. Ha eléggé szeretitek egymást kitartotok egymás mellett, de az írásodból én azt érzem, hogy nem fogtok. Döntened kell, mennyit ér a szerelem.
2020. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Egyetemre jársz, de nem beszélsz semmilyen nyelvet? Hova költöztetek Kirgizisztánba? Angolul mindenki beszél manapság, de egyetemi szinten meg alapvető is.
2020. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem kicsit életképtelennek tűnsz, bocsi. Ha neked fontosabb a redvás balaton, akkor gyere vissza, ne hülyítsd a szerencsétlent.
2020. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem ártana ezt a "külföld" dolgot kicsit pontosítani. Milyen ország az ahol nem értik meg az angol/német nyelvet? (Azt gondolom tanultál valamennyit középsuliban és általánosban). Ez valamelyik környező ország, ahol ő, mint magyar kisebbség él? Felvidék, Erdély, Vajdaság? Ott el tudom képzelni, hogy az oláhok, tótok és a vad rácok nem igazán értenek egy nyelvet sem a sajátjukon kívül, és még ha értenék akkor sem reagálnak rád, mert magyar vagy (románoknál ez már a '80-as években taktika volt, nagyszülők anekdotája).
2020. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is furcsa, mert Svedorszagtol Lengyelorszagig mindenutt ertenek angolul. Es ha mondjuk japan-nemet nyelvet tanultal, akkor is tudnal kicsit angolul.

A nagy tavolsagot, izolaltsagot elhiszem.

De amugy most Covid van, szivas es varatlan valtozasok mindenutt.

Meg en evek alatt tenyleg szenvedtem kulfoldon, mivel be is fogadtak, de savanyu smalltalk banyak.

Hat, ha en szerelmes lennek, ennyi idot siman birnek, kozben olvasnek sokat, ha nem huzos a virushelyzet, fotoznek,gyalogolnek.

Nem er neked annyit ez.

2020. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott ülsz, nincs semmi dolgod, akkor fogj egy nyelvkönyvet, és kezdheted tanulni a nyelvet. Skype-on találsz tanárt. Ha komolyan akarod ezt a kapcsolatot, hogyhogy még nem álltál neki?
2020. aug. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!