Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti megmomdanátok?

Figyelt kérdés

Ezen a héten szabadságolok. Páromnak az étteremben kiesett pár pincérnö, és be kell állnom egész héten. Kb reggeltöl éjjelig.

Nem kell- de hát a párom nem hagyhatom bajban.


Külön élünk, és nagy veszekedések vannak mögöttünk. Frissen békültünk.


Barátnöm elsö kérdése az volt milyen órabérben egyeztünk meg. Mondtam semilyenben. Gondolom ha letelik az egy hét azért ad pénzt. Nem ingyen várja el.

Szerinte ezt elöre tisztáznom kéne. Én meg úgy érzem megvárom ö mit lép magától 1 hét után.


2020. aug. 12. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Várd meg mit lép. Jó volt a spurid.


A pénzéhes barátnődet meg építsd le.

2020. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
1+ Sőt, néha az ember segitség gyanánt dolgozik nem pénzért is.Pár napig, ha kisegíted ezzel a másik embert. Nem mondom, hogy mindig, de néha belefér..
2020. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Előre kell megegyezni.
2020. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem se jutott eszembe a pénz. De egyébként 1 éve egyszer kisegítettem. Akkor se egyeztünk meg. Szivességbök tettem. De adott utánna pénzt. Elég jó összeget.


Most pedig megigérte ha eltelik az egy hét elmegyünk kirándulni kicsit. Eszembe se jutott ad - e érte vagy nem. Beérem a kirándulással is és hogy ketten leszünk egyébként.

2020. aug. 13. 00:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4:"Beérem a kirándulással is és hogy ketten leszünk egyébként."

Ezt ő is meg fogja kapni tőled egyúttal, tehát ez 1:1...


Emellett ott van a munka amit te végzel.

Ő kicsoda az üzletben? Tulajdonos? Alkalmazásban van nála a többi pincérnő?

2020. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonos ö
2020. aug. 13. 07:35
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha megkerdezte es azt mondtad semmit se kersz akkor ehhez fogja tartani magat

Leven megkerdezte es te valaszoltal...

2020. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én veled értek egyet: mivel szívességből is segítenék, ezért nem várnám el a pénzt, ergo nem is egyezkednék előre.


Abban az esetben, ha elvárnám a honoráriumot, akkor azt jobb volna előre tisztázni.

2020. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előre meg kell beszelni es hiába a parod, ingyen ne dolgozz, csak ha közös kasszan vagytok.
2020. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!