Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy túl tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy túl tudjam ezen tenni magam?

Figyelt kérdés
2 hónapja jöttünk össze a barátommal. Most ismerjük meg a másikat és szinte minden egyes nap együtt vagyunk. Nagyon szeretem őt, ő az első olyan barátom aki annyira figyel rám és törödik velem. Lehet hülyeség, ha látom, hogy ő is szeret engem és figyelmes velem, akkor még is hogyan vagyok féltékeny?.. Ő is van hogy féltékeny, de hamar túl teszi magát rajta, nincs nagy jelentősége... De én nem tudom, folyton az az érzés van bennem, hogy más sokkal csinosabb és lehet jobban megérdemelné őt... Nincsenek titkaink egymás elött a telefonját is simán rám bízza még a kódját is tudom. Még is fáj, hogy 2 exéről is voltak közös képek a telefonjában és még üzenetek is. Amik még több mint fél éve vagy 1 éve írodtak.. Nem tudtam eldönteni fontos volt e még neki azért tartotta meg vagy szimplán elfelejtette... Azóta már kitörölte, mert sajnos nem tudom leplezni a fájdalmamat, volt hogy sírtam elötte és elmondtam mi bánt hogy fájt látni ezt. Mindig azzal vigasztal, hogy ez rég volt és tudom e, hogy szeret. A másik meg az, nagyon sok lány ismeröse van facebookon és instagrammon és ha lát egy képet egy szép lányról folyton megnyalja a száját és mond valamit (hogy szexi vagy szép) oké, persze tarthat szépnek más lányokat, de elöttem csinálja és nagyon fáj. Nem szeretném ezt érezni nem akarom ezzel elrontani ezt a kapcsolatot :( hogyan tudnék megerősödni?

2020. aug. 13. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Én egy éve küzdök ezzel az érzéssel és fokozatosan rosszabb. Vettem kötelet is magamnak. Mert már teljesen kikészűltem.
2020. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha így folytatod, elrontod. Értékeld amid van, ne mard el magadtól a hisztivel. Ha az exe kéne neki már vele lenne.
2020. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Uhhh sajnálom :D Te miért nem kérsz segítséget? Veled mi a helyzet?
2020. aug. 13. 09:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen igen, néha van hogy én is igy gondolkodom, de néha vissza esek. De igyekszem elűzni ezeket a negatív gondolatokat
2020. aug. 13. 09:42
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Bocs de gyanítom akkor te szépen áttúrtad a telefonját egy 2 hónapos kapcsolat után, normális vagy? :D Oké hogy nem titkolózik és tudod a kódját de mégis milyen jogon nézel bele a privát dolgaiba?

A kérdésed alapján saccperkábé 18-20 évesnek mondanálak, mert ilyen apróságokon kiborulsz, hogy hány ismerőse van facebookon akik nőneműek... ne haragudj de mit érdekel? lehet régi osztálytársak, kollégák, ezeket mind törölnie kéne mert megismert téged? 2 hónap után akkora pióca vagy hogy az nem igaz. És ezt nőként mondom.

2020. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hozzá se értem a telefonjához :D ő mutatta a régi képeit akkor láttam meg, meg az üzeneteinél ő pörgetett vissza azt is csak akkor láttam, a kódját meg még azért mondta el nekem mert mondta hogy nézek meg valamit a telefonján,alig merek a telefonjához nyúlni, mert tudom hogy az személyes dolog. Igen 19 éves vagyok, de sajnos eléggé érzékeny is, azért írtam ezt le, hogy valakinek nincs e valami tippje hogyan lehet kicsit megerősiteni a lelkem hogy túl tudjam ezeken tenni magam.
2020. aug. 13. 09:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerek vagy még. Segítene a dolgon, ha megtapasztalnátok több ember közelségét. Pl. menjetek el táncot tanulni. Hamar rájössz, hogy még az érintésben sincs semmi ok a féltékenységre.
2020. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

"több mint fél éve vagy 1 éve írodtak.."

Fél év múlva te is így végzed! Nálad nem hogy csinosabbak de normálisabb nők is vannak dögivel!

2020. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó,hogy nem is ismersz,de már tudod, hogy nálam bárki normálisabb lehet, az, hogy valaki féltékeny az miért jelenti azt hogy gyerekes, örült vagy nem normális? Tudom, hogy rossz a féltékenység probálom leküzdeni ezért írtam ki, hogy valaki tud-e segíteni, miként tudnám. Lehet, hogy te még nem éltél át ilyet, igy inkább akkor olyanoktól kérnék segítséget akikkel történt hasonló dolog.
2020. aug. 13. 11:29
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Önbizalomhiányos vagy ! Főleg a testeddel nem vagy elégedett. Te tudod miért nem. De fel kellene építened magadat. Pl én ha nő lennék,lenne egy jó pasim biztos büszke lennék magamra"Lám ezt is megszereztem:)"
2020. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!