Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt a pasimmal, de más nőket megnéz, és flörtöl is velük, ha meglát akár egy idegen nőt is, rólam megfeledkezik, mintha ott se lennék, mit tegyek? Én L/28 ő F/32 Normális válaszokat ha lehet.

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 23:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, ha lenne eszed, már elküldted volna az anyjába.
2020. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom, szakítanom kellene, csak nagyon nehezemre esik, mert szeretem :(
2020. aug. 13. 23:18
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Akkor marad vele, nyelj, és ne írj ki kérdést!
2020. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, hátha volt valaki ilyen helyzetben, és tudna adni valami használható ötletet. Mert talán menthető lenne a dolog.
2020. aug. 13. 23:21
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Egy f@szfej. Ezen mit akarsz menteni? Ilyen. Megváltoztatni nem fogod tudni.
2020. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha vele akarsz maradni, akkor törődj bele. Fél év után ezt csinálj, egy év múlva majd meg is csal. Nyugodt lehetsz benne. Ha ez kell, akkor szeressed. Bár nem tudom mit lehet egy ilyen emberben szeretni.
2020. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Az a kapcsolat menthető ahol a két fél közösen hajlandó dolgozni egy problémán. Jelen esetben maga az egyik fél a probléma.
2020. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Erre milyen ötletet vársz? Hogy akarod menteni a kapcsolatot? Tènyleg nem èrtem.

A pasid egy bunkó S..fej, ès.az is marad. Nincs erre ötlet. Megszoksz vagy megszöksz. Ezek a lehetősègek vannak. Az utóbbit javasolnám.

2020. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, hagyjad már a szerelmet!

Nem értem, hogy amikor belátható, hogy a dolog egy rakás végtermék, amitől minden józan érv szerint szabadulni kell, akkor miért nem tudja az ember használni az eszét. Szerelem ide vagy oda. Sőt! Ahogy szembesülsz vele, hogy egy paraszttal vagy együtt, a szerelemnek egészséges esetben igazából múlnia kéne. Úgynevezett kiábrándulás.


31N

2020. aug. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Milyen ötlet kellene? Hogy lehet ezt menteni?


Ez a személyisége része, azt meg nem lehet lecserélni. Ilyen esetben egyszer elmondhatod, hogy figyi zavar. Aztán ha erre azt mondja, hogy jaj de hát nem is úgy gondolja, akkor nyomatékosíthatod, hogy nem érdekel, hogy gondolja, zavar. Erre majd mondja, hogy akkor most mi van, már hozzá sem szólhatok nőhöz? Erre majd te mondod, hogy ne forgassa ki a szavaidat, ő is tudja, hogy nem erről van szó, hanem a flörtölés zavar. Erre ő nem is flörtöl.


Szóval érzed a lényeget? Vérsmérséklete sgerint úgyis meg fpgja tudni mabyarázni, vagy téged állít be hülyének, de sosem fogja abbahagyni. Felesleges egymás idejét húzni, nem illetek össze.

2020. aug. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!