Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez olyan dolog amit el kene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan dolog amit el kene mondanom a paromnak?

Figyelt kérdés

Nagyon surunk, csak a lenyeget leirva es pontos informaciok nelkul szeretnem ezt most leirni.

Tehat, a volt baratommal a 3 eves kapcsolatunk soran ugy alakult hogy a szuleim elkezdtek ot almkalmazni, munkat adtak neki, akkor meg a volt parom nem fogadott el penzt toluk. A szakitasunk utan, a virushelyzet miatt ugy alakult hogy a szolgaltatast csak zartkorben, a mi hazunk udvaraban lehetett elvegezni, itt mar termeszetesen penzert dolgozott, majd a helyzet utan is igy mindenkinek kenyelmesebb volt (kiveve engem), igy a mai napig atjar hozzank az exem dolgozni.

Alapvetoen nem zavarna, ugyanis semmifele kontaktot nem letesitek vele, meg csak koszonni sem koszonunk egymasnak ugyanis nem talalkozunk, elkerulom. A gond viszont hogy fel eve megismertem egy fiut akivel egyre komolyabb a kapcsolatunk. A mostani parom az eddigi kapcsolatunk soran soha, egyetlen informaciot sem kerdezett a volt baratomrol, nem tudja a nevet, nem tud rola semmit, igy en nem hoztam neki eddig fel hogy nalunk dolgoznik, ugy ereztem furan jonne ki, igy hogy nem erdekli latszoan a multam es az exem. Viszont igy hogy komolyodik a kapcsolatunk felek mit szolna ehhez.. eleg szigoruan szokta kezelni az exekkel valo kapcsolatfenntartast, de en nem allok vele kalcsolatban, csak a szuleim. Rengetegszer kerleltem mar oket hogy ne alkalmazzak az exemet, de hajthatatlanok..

Ugy erzem nem mondok el a baratomnak egy dolgot ami ha kiderul nagyot koplanhatok, de ha meg elmondom ugy erezheti hogy ennek szamomra nagy a jelentosege, en akarom ezt igy, a szuleim kevesbe lesznek szimpatikusak neki, es meg sorolhatnam hogy miminden romlana meg szerintem.

Mit gondoltok, mit kene tennem? Elmondjam neki, vagy majd ha szoba kerul valaha az ex tema majd akkor? Vagy ne mondjam el mert ez mar ugyis csak munkakapcsolat amihez nekem semmi kozom?


2020. aug. 14. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám neki teljesen semleges hangnemben, mert abban igazad van, hogy ha később magától tudódik ki a dolog, sokkal rosszabbul fog kinézni az, hogy te nem szóltál róla. Akkor jogosan gondolhatja azt, hogy valami okod volt arra, hogy ezt elhallgasd előle. Fogadd meg mondjuk, hogy a következő egy hétben ha olyan témáról beszélgettek épp, vagy szóba kerül, hogy milyen kínos az exekkel szakítás után találkozni, akkor hozd fel a barátodnak, hogy igazából ez számodra jelentéktelen, mert nem is szoktál összefutni a volt barátoddal, de még korábban a szüleid munkát ajánlottak neki, amit ő nem mondott vissza, amikor ti szakítottatok (és te ezt kellemetlennek érzed, mert ha véget vetettetek a kapcsolatotoknak, akkor te már nem akarod, hogy ő oda járjon hozzátok). Viszont nem rossz viszonyban váltatok el egymástól, így nem szeretnél indokolatlanul kiszúrni vele és kirúgatni, persze addig, amíg arra nem ad okot. A barátodnak is meg kell értenie, hogy ha semmi rosszat nem tett az exed, amiért szétmentetek, akkor a te lelkiismeretedbe nem fér bele, hogy kirúgasd a szüleiddel, csak mert a mostani barátod kényelmetlennek érzi, hogy ott van nálatok, de egyébként te nem is találkozol vele.
2020. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond el. Előbb utóbb úgy is kiderül, az még úgy már gázabb.
2020. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Annak ellenére hogy sajnos erről nem tehetsz, biztos hogy nem folytatnám olyan nővel az ismerkedést, akinek a szülei alklmazzák az exér. De azért mond el neki, fő az egyenesség.
2020. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így ahogy van, mondd el. Ezzel jársz a legjobban.
2020. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, mert úgyis kiderül, akkor meg gondolhatja a srác, hogy direkt titkoltad.
2020. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám.

Nálunk hasonlo a szitu.

Nevelőapám és exem vagy 10 éve együtt dolgoznak, így ismertem meg exemet is. A kapcsolatunk nagyon durvan megromlott, azóta 1 szót nem beszéltem vele (megcsalás, fizikai bántalmazás, stb)

Nevelőapámmal a otthon, vagyis náluk dolgoznak.

Én ezt az első percben tisztáztam párommal. Így vagy akkor megyünk haza, ha hétvége van, vagy este, ha tuti már ex nincs ott.

Mostmár 4 éve vagyok együtt párommal, vagyis mostmár férjemmel, van 1 fiunk is.

Sosem volt ebből probléma. Vagyis annyi, hogy férjem az elején nem tudta feldolgozni, hogy az exem anno hogy bánt velem, ezt meg akarta "bosszulni". Sosem találkoztak még hál isten, én is csak 1x futottam vele véletlen össze, mikor anyához napközben kellett mennem.

2020. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!