Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sokat dolgoztok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat dolgoztok mennyire figyeltek oda a rendre?

Figyelt kérdés

Hogy akkor is a helyére tegyétek a dolgokat ahonnan elvettétek vagy ha hoztok vlmit azt oda tegyétek.


Barátnőm mindent csak letesz, ha szólok h miért nem raktad ahová való hogy sokat dolgozok..


2020. aug. 14. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha sokat melózol, és koncentrálni kell akkor majd nap végén, vagy másnap hajnalban elrakod a dolgokat.Nem ügy ahol tisztaság van, mert azt azonnal ki lehet szúrni, hogy pillanatnyi káosz van csak, vagy penetráns mocsok, amit a takinéni egy héten egyszer jobb esetben rak rendbe.
2020. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem azon a napi 20 percen fog múlni. Nálam mindig rend van, nem is tudok úgy elaludni, hogy a lakásban nincs rend.
2020. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha épp nagyon el vagyok merülve valamiben, akkor nem fogom kivinni a kávésbögrémet és azonnal elmosni, mert kizökkentene.

Ha pl olyasmivel foglalkozom ami hosszabb időt vesz igénybe és másnap is folytatnom kell majd, akkor mindent úgyhagyok az asztalomon ahogy éppen volt, hogy másnap ugyanonnan tudjam folytatni. Engem zavarna ha a párom minden kis elölhagyott hülyeségért csesztetne amikor épp el vagyok foglalva. Majd elrakom később.


A barátnőd napokig ugyanott hagyja a dolgokat ahova letette, vagy pár óra múlva elrakja?

2020. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd már be az ezen való kattogást!

Kiírhatod mèg egymilliószor a nyűgöd, a barátnőd akkor is fáradt lesz elpakolni, vagy már csak inmotiválatlan mindenre.

2020. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkepeszto! Jo sok idod van , kerdezo! Ha ennyi energiat forditanal a baratnodre, mint ezekre az idiota kerdesekre akkor mar reg nem lenne depresszios es szazon porogne! Bar egy ilyen idiota mellett mint te en se lennek motivalt!
2020. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyèbkènt igen. 😁

Azzal foglalkozol a kis szabadidődben, hogy idehányd az ostoba kèrdèseid, fikázd a barátnőd. Helyette talán vele is foglalkozhatnál.

Azt próbáltad már? Egy kapcsolatot ápolni is kell, magától nem lesz jó semmi.

Próbáld csak ki, hogy nem úgy mèsz haza, hogy egyből a szemère vetés, hogy a penèszes kenyeret mièrt nem dobta ki, meg hogy a ruhája jièrt van mèg a szárítón. Hanem megkèrdezed milyen napja volt, mellèbújsz, megnèztek egy filmet stb. Tudod, ahogy általában a párok tenni szokták.

Már règ nem itt tartanátok, ha társkènt kezelnèd, ès nem úgy mint egy alkalmazottat, akit számon kèrsz, mivel maradt el, mit nem csinált meg.


Hiába dünnyögsz itt nap mint nap, a barátnőd, èletunt. Ezen csak rontasz azzal, hogy továbbra is vele rúgsz.

2020. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a rendetlenséget, így mindig mindent a helyére rakok. Sokkal kisebb munka, mint utólag megszüntetni a kuplerájt.
2020. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én pont azért pakolok el mindent egyből miután végeztem a használatával, mert a francnak sincs ideje/ereje/kedve órákig rendet rakni. Mindent egyből elrakok, így kvázi nem is kell külön rendrakás.
2020. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többynire figyelek a rendre.
2020. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!