Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kényelmesedett el ennyire, mert tudja, hogy úgyse fogom megcsalni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, az elején még csináltunk egy csomó közös dolgot, moziba jártunk, étterembe, kirándulni, strandra... Mostanra meg már mindenhez lusta, mindenért szólni kell neki előre (születésnap, névnap), mert magától nem jut eszébe. Már kb. 10 éve ismerjük egymást, tudja hogy milyen vagyok, egyetlen korábbi kapcsolatomban se léptem félre, egyáltalán nem vagyok az a megcsalós típus. Mindig előbb lezártam a már nem működő kapcsolatomat, aztán utána léptem tovább.

Ő korábban házas volt és az ex felesége megcsalta a haverjával, de ő megbocsájtotta volna neki. De a nő elvált tőle és hozzáment a másik pasihoz (azóta tőle is elvált...). Számomra már az megdöbbentő volt, hogy képes lett volna elnézni neki a megcsalást. Persze avval jött, hogy ott volt a 2 gyerek, a közös ház, 12 év házasság, azt nem olyan könnyű csak úgy felrúgni... Nem voltam ilyen helyzetbe ez igaz, de szerintem én ezt képtelen lettem volna megbocsájtani.

Sokszor az az érzésem, hogy készpénznek veszi a kapcsolatunkat, azért nem is strapálja már magát, mert azt gondolja én úgyse fogom megcsalni. Nem értem miért nem lehet megbecsülni azt a partnert, aki normális.



2020. aug. 14. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
2 év eltelt, elmúlt a szerelem. Most jönnek a szürke hétköznapok, amíg nem dobbantasz.
2020. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

*az elején még csináltunk egy csomó közös dolgot, moziba jártunk, étterembe, kirándulni, strandra...


Te ezért vagy egy kapcsolatban? az már régen rossz ha így látod.


Nálad sincs érzelem, mert örülnél ha a másik ember mellett lehetnél-még a hétköznapokban is. Maga a lénye is már boldoggá tenne téged és elég energiát adna a hétköznapokban lévő nehézségek legyőzésére.

2020. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Jesszusom ezt valami romantikus regénybe olvastad? Vagy valami gagyi Facebook oldalon találtak? :D

Ne haragudj de én nem azért élek, hogy otthon üljek a másikkal, meg örüljek a négy fal között a lényének. Hanem azért hogy közösen élményeket szerezzünk.

2020. aug. 14. 12:04
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

3


Egy kapcsolat nem gardedam+ társalkodó-sofőr szolgálatról szól.

Jóval több ennél.És ha valaki intenzíven melózik, és nem otthon munka nélkül halálra unja magát, akkor az igenis vágyik az otthon békéjére, nyugalmára egy húzósabb hét után.


Javaslom: ismerd meg a munka világát, és akkor nem fogod halálra unni magad, és önmagadon kívül másra is fogsz figyelmet fordítani.

2020. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom, nem tudom honnan veszed, hogy otthon ülök és a lábamat lóbálom. Javaslom, hogy a szabadnapodon mozdulj ki otthonról, ne pedig ismeretlen embereknek oszd az észt, mert úgy tűnik már nagyon besavanyodtál a négy fal között.
2020. aug. 14. 12:12
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Vagy egy kicsit bepunnyadtabb szakaszban jár, vagy ilyen langyos víz a párkapcsolati alaptermészete, mint a 2-es/4-es válaszadónak is. Akárhogy is, beszéljetek róla - ha fontos vagy neki, akkor nem fogja annyiban hagyni, hogy neked nagyon hiányoznak a közös élmények.
2020. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Kerdezo! A ferfiaknak herotja van az ilyen idiotaktol mint te! Nagyon jol megfogalmazta a 4 -es valaszolo! Nekem ugy tunik tul sok amerikai limonade filmet neztel es most azt majmolod!
2020. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ne általánosítsunk, nem minden férfinak az a vágya hogy annyiból álljon az élete hogy dolgozik, eszik, szexel, alszik. Vannak, akik azért ennél többre vágynak az életbe.
2020. aug. 14. 12:31
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
Te mar csak tudod! Azert is depresszios az uj csavod!
2020. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

7, A többség azért van a párjával, mert boldogabb, örömökben gazdagabb az élete, mint egyedül. Lehet, hogy te a punnyadáson kívül semmi értelmeset nem tudsz kezdeni a szabadidőddel. Van ez így, nőben is. Másokat viszont még nem darált be ennyire a mókuskerék, és igenis minél többet, jobbat meg szeretnének élni az egyetlen földi életükben (és ha párkapcsolatban vannak, akkor együtt a párjukkal). Az otthon punnyadás meg főleg majd akkor, amikor már ötven éve együtt vannak és járni is alig bírnak. És akkor majd szépen visszaemlékeznek a sok jó közös fiatalkori élményre.

Ja, és mindezt férfiként írtam.

2020. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!