Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi az autóját miért "nézi le"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi az autóját miért "nézi le"?

Figyelt kérdés

Szinte minden férfi büszke a kocsijára vagy legalábbis akármilyen olcsó, de próbálja csinosítgatni, hogy szép legyen stb. amint lehet próbál jobbra, szebbre, gyorsabbra cserélni, és örül ha mások megdícsérik, hogy szép az autója stb.


Na ő nem. Ha lehet inkább soha nem használná, örömmel adja át bárkinek a kormányt, ha kérdezik társaságban férfiak hogy milyen motor, milyen gyors, technikai dolgok, vállát rángatja, hogy fogalma sincs, nem is érdekli, van akit úgy ráz le hogy azt hazudja nem is az övé a kocsi.


Mikor rákérdeznek mi baja, akkor leereszkedően mondja, hogy van e más témánk az autókon kívül.


Bárhol parkolni kell, kényesen ügyel rá nehogy sokan lássák, hogy övé a kocsi, mert "mit kell itt vagizni mint a suttyó prolik a szánalmas autóikkal".



Teljesen olyan mintha egyenesen szenvedésnek élné meg egy szép autó birtoklását, mintha idegesítené, frusztrálná.


Miféle lelki probléma lehet a háttérben?


Egy SUV Volvo-ja van.



2020. aug. 14. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért felnőtt párkapcsolatok kategóriában van a kérdés?
2020. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

# 1


Mert a viselkedése tudom hogy problémákat okoz a párkapcsolatában.

2020. aug. 14. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert ő ilyen fura. Én meg béna vagyok a vezetéshez, és mindenki ezzel cseszeget, hogy miért nem vezetek.
2020. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy lenézi az autóját, sokkal inkább tárgynak tekinti, és az autó van érte, nem pedig ő az autóért. Ugyan van az a réteg, akinek az autó egyfajta státszszimbólum, vagy péniszhosszabító, de nem minden pasi ilyen.

Én is rendben tartom a kocsimat, de nem mosogatom minden héten többször, mint pár kollégám, akik szerint ez a természetes. Nekik csak az autó a téma, de se hobbi, se komolyabb tervek a jövőre nézve. Nekem meg mindig van valami hobbim, vagy új érdeklődési köröm, esetleg újítok valamit a házon. nekem ők a furcsák, én meg nekik, csak ők lenéznek, mert nem menőzöm és pl nem megyek a trafipax mérési határán városban.

2020. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem mindenki tekinti az autót valami éteri dolognak. Vigyen el a-b-ig és kész, kit érdekel. Én járműves szakirányon végzett gépészmérnök vagyok, és ugyanígy, az autót max munkaeszköznek nézem, nincs is kocsim, mert csak a gond van vele.
2020. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
5-ös,ha hozzád hasonlóakkal van tele a járműipar, akkor már kezdem érteni mitől gyártanak ennyi sótlan, dögunalom közlekedőedény népautót.
2020. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem autóipraban dolgozom, nyugi :D
2020. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
De ez hogy függ össze a párkapcsolatával?
2020. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki valamit utál, de szükséges életéhez-munkába járáshoz, akkor dicsérje-érdekelje?


Én a telefont sz@rom le-lehessen beszédre használni-ennyi...bár kocsit is...(nem szó szerint gyengébbek kedvéért :D ).

2020. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 peca1000 ***** válasza:

Ha látnád szegény autómat, és a telómat, sírva fakadnál.


A kocsi megkapja a szükséges olaj, és gyertyacserét, meg ha van pénz megjavíttatom a hibáit. Évente ha 2x van kitakarítva, ès csak akkor lemosva, ha már nagyon összesz@rták a madarak.


A telóm tiszta karc és zúzódás.


Arra használom őket, amire való, nem többre.

2020. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!