Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a barátnőm velem akarjon lenni amikor csak teheti?

Figyelt kérdés
Már lassan 2éve vagyok együtt a barátnőmmel, de azt veszem észre, hogy mindig én akarok vele lenni meg mindig én mondom hogy szeretlek meg hiányzol, ő meg néha csak. Álltalában hétvégente vagyunk együtt. Mindig én kérdezek rá hogy akkor hétvégén együtt? Ő úgy el van magának. Ha vitáink vannak sajnos álltalában miatta mert könnyen fel kapja a vizet és ha esetleg megbánt és nem irok neki utanna egy ideig azzal jön hogy mit hisztizek. Még én jövök ki belőle rosszul. Többször vágta már a fejemhez hogy nem vagyok férfi csak nem tudom hogy miért. Mindent amit tudok megadok neki és a gyerekének. Kedves vagyok vele és soha nem bántom max ha csúnyán beszél velem vissza szólok. Nem becsül meg valamiért, de fogalmam sincs hogy miért. Szeretném elérni azt hogy férfi legyek a szemébe és kicsit teperjen utánnam már ő is. Tünjek el? De akkor meg azzal fog jönni megint hogy mi a bajom stb... Szeretnék vele maradni de nem tudom hogyan mert ez így nekem nagyon szarul esik hogy szívem lelkem ki teszem és ez van. Nem értékel engem, pedig elvileg szeret. Ötlet?

#probléma #párkapcsolat #Nem becsül meg
2020. aug. 15. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tepersz, az a gond. Ha nem becsül meg, nem érdemli meg az ilyen szintű gondoskodást. Jobb lenne neki egy tahó, de valószínűleg nincs összehasonlítási alapja. Én hanyagolnám egy kicsit, ha meg vége lesz, hát ez van. Ebben a kapcsolatban te úgy sem érzed jól magad, a barátnőd pedig úgy látszik csak azért tart, hogy legyen mellette néha valaki.
2020. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy szeret?Nem úgy tűnik a leírtakból.
2020. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy troll kérdés? Mert annyira hihetetlen számomra, hogy tényleg létezik ilyen férfi, mint te.
2020. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg se érdemel téged...
2020. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg megközelíthetetlen a barátnőd. Első a gyereke, utána saját maga, egy fényév szünet, majd ott vagy pótléknak te.
2020. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2020. aug. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg megközelíthetetlen a barátnőd.


Itt a pont.

2020. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Máshoz tartozik lelkileg. Teste ott van, de lélekben messze jár.
2020. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Talan tettel vele valamit, vagy bantottad ot annak idejen. Hany eves a baratnod ha szabad kerdezni?
2020. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Es raadasul van gyereke o mennyi idos? Es te ha szabad tudni?
2020. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!