Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a határ a segítség és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határ a segítség és a kihasználás között?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a segítségadás megtörtént, de az illető még továbbra is "rád" csimpaszkodik (és nem hálából, hanem mert segíts neki továbbra is), akkor az már kihasználás.
2020. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki valamit önszántából ad, az nem kihasználás.
2020. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2#: csak tudni kell hozzá a határokat.
2020. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor a nő direkt hagyja a buliban, hogy italt vegyenek neki, mikor tudja, hogy a pasinak bejön, a pasi odavan érte, a nő meg felszívódik az ötödik ingyenpia után.
2020. aug. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tapasztalat?
2020. aug. 16. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam bulizni, hallottam erről a jelenségről egy olyan embertől, aki már sajnos halott. Bár ő is nézte csak, mert ott dolgozott.
2020. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!