Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy működik másnál az,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik másnál az,hogy a párjának más szenvedélye is van rajtatok kívül?

Figyelt kérdés

Jobban nem tudtam feltenni a kérdést,de itt elmagyarázom. Úgy értem a barátom például hangszereken szeret játszani és több félét is kedvel,ezekkel tölti kb minden idejét. Dologzik,játszik a hangszeren,mellette amúgy más dolgok is ilyen megrögzötten érdeklik őt és ha velem is van akkor is azokról olvas,látom azon kattog az agya ,ilyenekről is beszél.

Eleinte értem mutatott nagy lelkesedést,de miután járni kezdtünk egyre inkább ezekkel a kis szenvedélyeivel kezdett foglakozni és ott tartunk,ha bármit pl befejez akár tanfolyam azonnal nézi a következőt,hogy mire menjen legközelebb stb. És itt vagyok én aki úgy érzi,hogy hahó velem senki nem foglalkozik? vagy hol a szerelmed? a törődéesed?néha gondolhatna rám is akár egy virággal,bármi meglepetéssel,írhatna valami szépet akármi.Vagy amikor velem van figyelhetne rám jobban stb..

És nem arról van szó,hogy én nm tudok magammal mit kezdeni,mert én is dolgozom és amúgy egyre több hobbit "felszedtem" mellette meg amúgyis simán elvagyok akármivel órákig. Csak most kezdtem relizálni,hogy milyen a barátom és gondolom ez változni sem fog?? Másoknál is így megy amgy? ez a normális? hogy munka azután hobbik untig?


2020. aug. 17. 20:51
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem jó dolog, ha az emberben van szenvedély valami iránt, már ha az nem destruktív dolog, mint például a drogozás. De abban igazad van, hogy rád is fordítania kéne időt. Csak azt ne várd, hogy csak és kizárólag veled foglalkozzon.
2020. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nincs olyan, amihez te is csatlakozhatnál? Közös hobbi.
2020. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Értem, elhanyagolva érzed magad. Mond meg neki, hogy több közös programot szeretnél, illetve kezdjél el szervezni ilyeneket.
2020. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen típusú embereknél a szenvedély lesz az első helyen és mindenki/minden más háttérbe lesz szorítva. Erről Popper is beszélt az egyik előasásán. Te kell eldöntsd, hogy ez neked elég-e vagy sem.
2020. aug. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4, tényleg beszélt róla Popper? Szívesen meghallgatnám,olvasnék erről a típusról.

Azt gondolom én is,hogy nála ez lesz az első mindig. Valóban nekem kell eldönteni több önismerettel,hogy ez jó-e így nekem..

Eleinte csak annyit láttam,hogy egy intelligens ember,sok dologhoz ért. Aztán így együtt vele látom,hogy ennek mi az ára...konkrétan nem képes "semmit csinálni" mindig kell valami új képzés,tanfolyam,suli,tanulás,olvasás bármi és ezt megrögzötten. Alapvetően úgy gonodlom ez nekem telejsen jó lenne,csak úgy ha mellette érezném,hogy fontosabb vagyok azért ezeknél a dolgoknál ,jobban kifejezné.Mert legiknább azt látom,hogy neki teljesen mindegy ,hogy ki van mellette ha vagyok az is jó,ha nem vagyok az is jó.

2020. aug. 18. 08:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


A youtub-on megtalálod az előadásait, nem tudom már mi az előadás címe, de nem veszítesz semmit, ha meghallgatod a többit is. Egy cigányprímásról beszél, akinek a munkája volt a szenvedélye és a felesége alárendelte magát a kapcsolatukban. De ez érvényes bárkinél akinek van egy szenvedélye. Nem mindenki képes erre.

2020. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Youtube
2020. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy barátnőm pont ezért szakított a párjával...A srác szenvedélyesen szeretett horgászni, kb még d*gás közben is a halakra gondolt :D

Értem, mi a probléma, nem az, hogy a párod sok időt tölt a hobbijával és szenvedélyt táplál iránta..hanem mikor veled van, akkor sem rád koncentrál. Ha tényleg akkora a szerelem, akkor legalább mikor vele vagy, lehetne figyelmesebb. Ezt meg is mondhatod neki, hogy nem várod, hogy a hobbija rovására töltsön veled több időt, hanem amikor együtt vagytok, az legyen minőségi. Kedveskedjen neked, érdeklődjön irántad, stb.

2020. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2023. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!