Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogyha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha az ember nem akar kapcsolatot, akkor lesz neki altalaban?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg magamon, es a korulottem levo embereken hogyha ok is szeretnenek kapcsolatot meg “de jo lenne mar egy no nekem aki szeret” akkor nincsen, de mikor elengedjuk, akkor csak jon, mi lehet ennek az oka?😄
2020. aug. 18. 02:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nagyon nincs igy. Egy csomo ismerosom pont igy lett evekig egyeduallo, amibol utana mar ki sem tudtak jonni.
2020. aug. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Mindennek meg van az oka és nem kell spirituális síkon gondolkodni, hogy; "azzal, hogy rágörcsölsz bevonzod a negatív energiákat" ..... lófaXt!

Valamiért vonzó leszel a nők számára! 42 éves vagyok. 18 éves koromtól 34 éves koromig qrváztam. akkor összejöttem egy csajjal aki elkezdte kiszámolni, hogy "ha ennek a hülyének havi 3-4 qrvára futja, meg ilyen meg olyan kocsija, lakása van, akkor mennyi lóvéja lehet". Jól összerakta a képet és beleült a jóba. 3 évig tartott a dolog, mert a költekezés elkezdett volna nagyobb mértéket ölteni .... miközben Ő nem nagyon keresett (nem volt állása) ... erre a barátnője belépett a képbe és kigolyózta a másikat ... pedig szegény még a nyitott kapcsolattól kezdve az édeshármasig mindenbe benne lett volna, csak ne dobjam ki. Azóta ettől a másik golddiggertől is megszabadultam ...

Azóta igencsak népszerű vagyok, pedig szórakozó helyekre nem járok, ismerkedési lehetőségeket leszűkítettem .... Facén elég sűrűn megtalálnak ... nem ok nélkül. Kitudódott amit eddig titkolni igyekeztem; a vagyoni helyzetem.

Mindennek meg van az oka!

2020. aug. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem görcsöl rá, nincsenek elvárások, és így könnyebben befogadja a másikat (aztán jön a nagy szívás).

Érdekes, ez a kérdés nálam még 1× sem valósult meg. 1× sem.

2020. aug. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Én ezt nem látom igazolva, hogy így lenne.

Ha én nem akarok kapcsolatot, akkor le is rúgom magamról, mért változtatnám meg az elhatározásomat?

2020. aug. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem évek óta nincs kapcsolatom. Nem is akarom, hogy legyen. A lehetőségeket sem keresem. És nem is jön egy sem, akkor hogy is van ez?


N

2020. aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs így, elég értelmetlenül van megfogalmazva a kérdés.


A leírt helyzetekben gondolom az a nagy különbség, hogy akinek már VAN kapcsolata, legalábbis lehetőségei, az nem vágyakozik iránta úgy, mint azok, akik semmi lehetőséget nem látnak erre, és elérhetetlennek érzik a kapcsolatokat.

Nincs ebben semmi misztérium, többnyire mindenre érvényes a világban, ami elérhetlennek tűnik, azt értékesebbnek érzed.

Olyan ez, mint amikor a harmadik világban élők sírnak egy falat élelem után, mi meg bőségben élve több kiló elpazarolt kaját kivágunk a kukába, gond nélkül.

2020. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmetlenül van megfogalmazva a kérdés.


“nem akar kapcsolatot” = gondolom ez alatt azt érted, hogy nem akar akárkivel összejönni, visszautasítja a jelentkezőket, mert megteheti, hogy válogat és csak a megfelelővel akar kapcsolatot.

2020. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem volt már ilyen, hogy eldöntöttem, hogy akkor nem érdekel. És 2 hétre rá jött a dolog...


De most meg 1 éve van így eldöntve és nem jön senki. Na?

2020. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!