Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom ma megy golyataborba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom ma megy golyataborba es rettenetesen meg vagyok ijedve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hajnali 3 van..

Napok ota nem tudok emiatt aludni.

Kijelentette hogy o akkkr is lemegy a vegeig. Mondom menj.

Csak en forditva nem mennek. Mert tudja mennyire aggodok.

Nem azert de 3 eve lesz hogy a tobbit embert is megismerhesse. Csak 1 vagy 2 napig lezengne.

Probaltam vele beszelni hogy akkor max 1 vagy 2 napra menjen le.. Nekem ez is sokat jelentene. De o megvette mar vegig a jegyeket.

En ezt ertem. Kozoltem is vele, ha barmit megtudok vagy elmond (az a jobbik eset.) instant vege a kapcsolatnak. Mert most kezdtunk egyutt elni egyebkent.

Nem akarom hogy valaki belerangassa valamibe mert nagyon naiv.

Nem akarom hogy le igya magat a sarga foldig. Es azt sem akarom hogy valamilyen ribi ra masszon aki nem bir magaval. (A szulei annyira udvariasnak neveltek hogy nehezen utasit el embereket.)

Nehezen tunik fel neki ha valaki nyomul ra vagy barmi.

Mit tehetnek?

Megbolondulok olyan rosszul erzem magam es annyira rettegek...


2020. aug. 18. 03:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2 eves parkapcsolat
2020. aug. 18. 03:09
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezzel a viselkedéssel hajtod bele. Amúgy meg teljesen mindegy mert bárhol rámászhat valaki.
2020. aug. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél néhány nagy levegőt, és mondd neki, hogy érezze nagyon jól magát!

Ne akard kisajátítani, mert nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok, ha meg akarna csalni, azt bárhol és bármikor megteheti. Úgy beszélsz róla, mintha egy hülye gyerek lenne, akinek nincs saját akarata, nagyon nyomasztó lehet veled lennie. Nem vele kellene foglalkoznod, hanem magaddal, hogy ne legyél ilyen irracionális, mert csak messzebb lököd magadtól.

2020. aug. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
94%
Vegyél be egy üveg bort, szerintem. Neked konkrétan problémàd van. Màrhogy mentàlis.
2020. aug. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Hellmano ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az a viselkedés, ami akaratlanul is, de bevonza a megcsalást. Nem mondom, hogy most a táborban, de későbiekben megtörténhet. De te hordod a gatyát a kapcsolatban? Mert úgy beszélsz a párodról, mint egy fogyatékosról...ha ez kiderül lehet még előbb elhagy vagy megcsal :D
2020. aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ezek már a TÁRSFÜGGŐSÉG erős jelei, amit tapasztalsz magadon. Imádkozhatsz érte, hogy ne tudjon elcsábulni.


Vagy pedig azért imádkozhatsz, hogy TE NE KÖTŐDJ ennyire hozzá.

Ha Neked szánta a Gondviselés, Veled fog maradni - NE FÉLJ!

2020. aug. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
Nő vagy?
2020. aug. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Csomagolj neki sok gumit.
2020. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
99%
Javasolnám, hogy keress fel egy pszichológust, mert az, hogy napokig nem alszol egy gólyatábor miatt, nem egy általânos jelenség. Utána neked is könnyebb lesz.
2020. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon nagy baj van nálad, ha nem engeded el a párod. Ő nem a gyereked, hogy megszabd, hova menjen. Ha ennyire nem bízol benne akkor a kapcsolat amúgy is halott.
2020. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!