Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már úgy, hogy az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy, hogy az ex fontosabb, mint te? Szabadultatok már meg párotok exétől és ha igen, milyen módszerekkel?

Figyelt kérdés

Barátom rehabilitáción van bent kórházban, gyógytorna, úszás stb...Még haza is járkál onnan. Mégis igényt tart rá, hogy lássa az exét ez idő alatt is, pedig amúgy is sűrűn látja munkájából kifolyólag... Valamelyik nap belenéztem a telefonjába, mintha megéreztem volna, hogy bele kell...Tudom szemét dolog... lényeg észrevettem, hogy ráírt az exére. Találkozni szeretett volna vele. Mikor végül kibukott belőlem a dolog, mondvacsinált szívességet hozott fel mentségnek, amire engem is megkérhetett volna (végül engem is kért meg rá...). Párom szerint ne akarjam megszabni, ki látogathatja meg. Úgy érzem, hogy az ex-szel való kapcsolata fontosabb, mint én vagyok... Csak emiatt a dolog miatt szokott köztünk veszekedés lenni, mégse mond le róla. Igaz meg se merem kérni, hogy válasszon, mert tudom, hogy őt választaná... Teljesen kétségbe ejt ez a dolog. Mikor bármi kritikát megfogalmazok a nővel szemben (pl. amiért meg akarta csalni a barátomat egy közös kollégájukkal), tiszta idegbeteg lesz és valamelyik nap is az együtt töltött éveikkel jött, hogy 6 évig tartott és nem fogja kitörölni az életéből. Amúgy mi 1 éve vagyunk együtt, de nem merek így rá jövőt alapozni. Szeretnénk lassan gyereket, de amíg ez a helyzet, nem merek gyereket vállalni vele. Ezt persze neki nem mondtam, mert zsarolásnak tűnne.

Mint kiderült az exbarátnőnek arról is beszámolt, hogy én féltékenykedek rá. Nagyon megalázva érzem magam, hogy az exével beszéli ki az egyetlen párkapcsolati gondunkat. Pont azzal a nővel... Hab a tortán, hogy belement nagy nehezen, hogy én is beszéljek az exemmel (akivel én 5 évig voltam együtt), igaz csak a közös lakás miatt... de nem találkozhatok vele.

Nem tudom, hogyan tudnám eltüntetni az exet az útból vagy hogyan érzékeltethetném barátommal, hogy ez nagyon nem oké. Kb. már a téma említése is elég ahhoz, hogy szakítással jöjjön. Vagy nem szól hozzám 1 napig. Így elég nehéz megbeszélni egy problémát.


2020. aug. 18. 07:43
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ő nem fog változni. Le is írtad hogy őt választaná, lehet el kell döntened, ha neked ez így nem tetszik akkor meddig akarod folytatni
2020. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
73%
Nem az exet kéne eltüntetni.
2020. aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 Noren1989 ***** válasza:
90%
Szerintem is neked kellene kisétàlnod a sztoriból. És felfogni, hogy egy éve csak egy pótlék vagy.
2020. aug. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
96%
Ha valaki ezt érzi, akkor már nem érdemes erőltetni a kapcsolatot az illetővel. Utolsó exem is folyton társalgott az exével. Ha én tettem volna ugyanezt, már a világ legnagyobb ribije lettem volna a szemében. Amikor szóvá tettem neki, akkor válaszul azt kaptam, hogy szégyeljem el magam. Neki ez fontos és én ne akarjam megmondani, hogy ő mit tehet és mit nem. Neki szabad volt, nekem viszont nem. Hamarosan véget ért a kapcsolatunk. Ahol nincs egyenlőség, az sosem lesz jó. És nem kell mindig mindent eltűrni csak azért, hogy veled maradjon egy ilyen fszkalap.
2020. aug. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
A nőt ő dobta ki amúgy, nem tudom, számít-e. Plusz nemrég szingli lett a nő, új kapcsolata van, mégse szakított velem, hogy összejöjjön vele vagy valami. Szakítani nem szeretnék vele, nagyon szeretem.
2020. aug. 18. 07:56
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítani nem akarsz, akkor együtt kell élned a helyzettel. Csodára ne várj, az nem lesz. Felnőtt ember nem fog vàltoztatni magàn, csak ha ő is akarja. A leírás szerint nem akarja. Neki így jó, neked is így legyen jó. Ez az elvárása feléd.
2020. aug. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

$5: még visszamehet hozzá, nem rég szakiyott csak a nő.


És bocsi, de a párod rendre találkozgat az exevel, te meg nem találkozhatsz az exeddel, szakitasssl fenyegetőzik, kitargyal...


Vedd már észre magad!

Sikrrul mindig parasztokat választanod.

2020. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Simán pótlék vagy csak és nincs túl a nőn. Semmit nem jelent, hogy ki kit dobott ki. Valószínűleg nagyon szerette anno és még szereti is.

Nekem is volt egy ilyen szituációm, de végül meg is csalt az exxel.

2020. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azt kihagytam a történetből, hogy amikor szóvá tettem a dolgot, közölte velem, hogy a lába nyomába sem érek az exének. Jó kérdés, hogy minek volt velem ilyen jellegű vélemény után.... De megoldottam, kivágtam a pcsába. Velem ne szórakozzon egy ilyen lény. Nekem azért van önbecsülésem kérdező.
2020. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
0%

Az exek mindig visszatérnek, pláne ha több évig tartó, főleg első nagy szerelem volt. Én pl annó vonzó, sportos pasi voltam, volt 3 barátnőm akik mellettem az exüket imádták, akik nem voltak egy matyóhímzés. De az érzések erősebbek ilyenkor. Ebből kettő is kitárgyalt az exével, hogy milyen velem a szex, mit csinálunk és titkon visszavágyódtak az exükhöz. Ez a kettő még találkozghatott is az exével, és meg is csaltak velük. Az egyik exnek az autóját összekarcoltam, mert véletlenl láttam egy videobeszélgetést ahol röhögtek rajtam a párommal (akkor együtt voltunk

). Összekarcoltam az autóját, feljelentettek és 140 ezret kellett fizetnem. Szóval még én húztam a rövidibbet. 36 F. Azóta sem csajozok soha többet, 5 éve vagyok inkább szingli.

2020. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!