Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfival szakítottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfival szakítottatok már mert szerencsétlen volt?

Figyelt kérdés

Szóval szerettétek de rájöttetek hogy életképtelen szerencsétlen fickó?


Milyen okok voltak ezek?



2020. aug. 18. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Nagyon rendes meg kedves volt, de ezer éve csinálta a jogsiját, sose volt pénze, mert hülyeségre költötte, folyton leette magát, mindenét tönkretette (véletlenül, de ez baromi idegesítő egy idő után), ő volt az aki nyilvános folyton égett.
2020. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt jó vele felvágni a barinők előtt. A wcben meg is tárgyaltuk a csajszikákkal, hogy ez így nem mehet tovább, majd kicseréltem a tampont.
2020. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Én igen. Hátulról figyeltem a boltban, ahogy mindenki elébe megy a sorban és lökdösik hátra, ő meg bénán áll és még csak ki sem kéri magának. Ott állhattunk volna estig, ha nem megyek oda és nem állok be helyette a sorba. Csak állt bambán, na akkor végleg kiábrándultam.
2020. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
3 enyhén túlzol, hogy mindenki. A balfaszoskodás inkább ott kezdődik, hogy miközben sorba áll még elvesz innen-onnan valami terméket abban bízva, hogy a helye megmarad. Vásárolni úgy kell, hogy kiválasztom mit akarok venni és utána állok a kassza sorába. Úgy látom ez neked is új, mert te inkább azon akadtál ki, hogy miért nem engedik vissza a sorba, ha még elmegy közben valamiért. Ebből azt szűröm le, hogy te is ilyen vagy. Attól, mert nő vagy és nekem megy a buszom, időre kell lépnem, nem érek rá a szerencsétlenkedésedre és ezért fix, hogy nem engednélek vissza bármi is légyen a lábaid közt királylány. :D
2020. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
A férfi (30 éves) elhívott a szüleihez vasárnapi ebédre, minden rendben is ment. Ebéd után a nappaliban a kanapéra és fotelekbe ültünk át beszélgetni. Ő ahelyett, hogy mellém ült volna és egymás kezét fogva válaszoltunk volna a szülei ismerkedős kérdéseire, a fotelban ülő anyukája elé ült a földre, hogy egész beszélgetés alatt a férfi hátát vakargassa (mert ők vasárnapi ebéd után ezt szokták). Lehet, hogy így utólag elmesélve nem hangzik durván, de én többet nem tudtam rá "életem párja"-ként nézni, és nem is akartam már részt venni ebben az egészben..
2020. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

# 5


Ami hasonló volt, hogy 35 évesen anyukáját hívogatta hogy zacskós levest hogyan kell elkészíteni.

2020. aug. 18. 14:26
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
#6: ehhez már nagyon szerencsétlennek kell lenni :D
2020. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

5 és 6 nagyoooon durvaaaaa!

És az ilyeneknek hogy lesz baratnőjük? Mert hogy én teperek ezerrel, de most semmi nem jön össze az is biztos...és még ilyen defektjeim sincsenek.... egyszerűen nem értem...

2020. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

1: Ezeket sosem értettem, amikor valaki a másik bármilyen dolgára írja, hogy hülyeség. Te szeretsz tévézni, én nem, tehát a tévé az hülyeség. Meg elhagyni valakit, mert leette magát...

Szerintem jobban is járt a srác, hogy nem vesztegeti rád az idejét.

2020. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sanyi 01 válasza:
0%
Szerencsétlen férfi vagyok én is de engem nem mernek félrelökni ,amikor le akartak szúrni váratlanul igaz elért a kés de 1 percen belül a hasán feküdt a bal kezével a jobb fülét vakarta és a kés benne maradt a jobb kezében.--és félek a nőktől nem merek kezdeményezni szóval félek.EZ VAN. én is tutyi mutyi vagyok.
2020. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!