Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megeshet olyan , hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeshet olyan , hogy most szakítás lesz de évek múlva újra össze jövünk ?

Figyelt kérdés

Jelenleg rengeteg dolog választ el. Komoly kapcsolatot akartunk , de inkább én küzdök ő nem , hogy túl legyünk az akadályokon.

Ennek biztosra most vége lesz. Pedig olyan mintha lelki társak lennénk. De ő nem küzdő típus. A könnyebb utat választja jelenleg és én egyedül tovább nem tudok küzdeni.

Soha meg nem bántottam. Most mégis úgy érzem , hogy nem tisztességes velem. Én szeretem őt , elfelejteni azt tudom , hogy soha nem fogom tudni.

Lehet , hogy esetleg évek után újból egymásra találunk. Vagy ő talán boldogan fog élni míg az én életem romokban fog heverni.

Szerintem mindig azt kapod amit adsz.


2020. aug. 18. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megeshet, de nem valószínű. Túl sok romantikus maszlag van benned, aminek nincs köze a valósághoz.


"De ő nem küzdő típus"


Csak érted nem akar küzdeni.


"míg az én életem romokban fog heverni"


Ha engeded hogy romokban heverjen, akkor úgy lesz - nagyon sok függ rajtad. Hogy a sajátjával mit csinált, az az ő dolga, nem lesz már közötök egymáshoz.


"Szerintem mindig azt kapod amit adsz."


Adtad a végtelen szeretetet és törődést, mégsem kaptad vissza. Akkor mégsem mindig így van, nem?

2020. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet.

De valószínűleg addigra màr te nem akarod majd. Az élet érdekes dolgokat tud produkálni

2020. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha biztos lenne, hogy 7 év múlva együtt lennétek, akkor 7 évig apácának állnál?
2020. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Èvek múlva már règ nem fog èrdekelni. Most szereted, ès úgy èrzed sose fogod tudni elfelejteni, de ez nem így lesz.

Ő nem küzdős típus...ès gondolod, hogyha kèsőbb összejöttök, akkor minden oroblèmamentes lesz? Nem. Egy kapcsolatèrt mindig tenni kell. Mit akarsz tőle, ha ő most se tesz semmit, pedig állítólag szeret, meg lelki társak vagytok?

2020. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szakítás egy törés. Ha megtörténik az ember kénytelen feldolgozni. És ha egyszer feldolgoztad nem akarod újra átélni.

Képzeld el, hogy azt mondja neked, hogy szakít. Jön a pánik, sokk, sírás... majd egy óra múlva közli, hogy csak vicceltem.... Azzal, hogy kimondta beindul a folyamat. Valami megtörik.

2020. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha újra összejöttök, ennek akkor is csak egy pótlék leszel. Most is sz*rik az egészre.
2020. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolkozz! Minek küzdenél egy olyan emberért akit nem motivál a kapcsolatotok megtartása, és a tétlenségben ül?

Valamikor még egymásra találhattok, de ezzel csak magadat vígasztalod, mert így könnyebb elengedned.

Nekem a jövőben sem kellene, feltéve, ha megembereli magát, és felmutna némi erőfeszítést.

2020. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!