Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem kívánom őt.. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem kívánom őt.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok 1 év kapcsolat után már nem akarom a páromat. A héten jön hozzánk, egész hosszú hétvégén ott lesz nálunk és már most a hátam közepére nem kívánom. Valahogy már nem vonsz a szőrös teste úgy mint régen.. Sőt idegesítő számomra hogy mindenütt szőr van rajta, a hasán, mellkasán, hátán, az egész testét hosszú fekete szőr borítja, és amiért így néz ki nem is akarok vele szexelni.


Azt veszem észre eltávolodtunk egymástól kevesebb a kommunikáció köztünk, alig találkozunk, ha találkozunk is vagy én megyek vagy ő jön és akkor is csak filmet nézünk. Semmi közös program a nyáron, sehol nem voltunk, se mozi, se vacsi, se kirándulás...


Egy hete azon gondolkodom hogy szakitok vele. Nem tudok dönteni mert közben a családom tagjai folyton ezeket mondják akárhányszor felhozom ezt a témát "ő jó fiú" "úgyis megbánom" "nagyon szeret téged két nap után szaladnál is vissza hozzá"



2020. aug. 19. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te fogsz vele elni es nem a csaladod !!

Inkabb most tortenjen meg a szakitas mint kesobb !

2020. aug. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, könnyű lesz szakítanod. Amúgy meg ne húzd az idejét se.
2020. aug. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már az a szint, amikor felesleges halogatni. Hogy lehet bármit tervezni valakivel, akinek már a testétől is undorodsz..
2020. aug. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

Szakíts. Ennyi.

2020. aug. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak ennyi a gond, de amúgy jó a kapcsolat, akkor elmondhatod neki őszintén a problémád. A szőrt azért le lehet szedetni, ha hajlandó rá. Ha nem nyitott a dologra, akkor megmondod, hogy vége, mert nem látod értelmét folytatni úgy, hogy taszít téged a szőr, és nem terveztek programokat. Programokban pedig megegyeztek, hogy egyik héten te, a másik héten ő talál ki valamit.

De ha már ezt az energiát is sajnálod rá, akkor ne húzd tovább.

2020. aug. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a kapcsolatban ennyi volt. Elmúlt a rózsaszín köd, kifulladt a dolog. Azt ne hagyd, hogy a családod befolyásoljon, mert te fogsz a langyos fosban ülni majd 10 év múlva (és megsúgom, k...vára utálni fogod érte magadat). Sajnos tapasztalat:(((
2020. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os jól írja. A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt bomlanak le. Ha elillan a rózsaszín köd, előtűnnek a hibák. Ebben a liaisonban ennyi volt, ezt el kell fogadni.
2020. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ráadásul még valamit nem vallottam be neki egyszerűen tudom hogy megsértődne ha elmondanám hogy kellemetlen szag árad belőle oda lentről. Fürdés után is érzem azt a szúrós szagot. Most vagy nem mossa meg rendesen a farkát vagy valami belső probléma okozza ezt nála.

Többször visszautasítottam az orált mert egyszerűen nem voltam képes elviselni azt a szagot, és persze egyből jött a dünnyögés...

2020. aug. 19. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs meg a kémia! Pl. a puncinak is van illata mosakodás után is. Ha ez zavar, akkor Domestosszal is moshatja.
2020. aug. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!