Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elzavarni?

Figyelt kérdés

Már magamból kezd elegem lenni. Párommal ha összekülönbözünk, ő szakít vége trallala. Én meg vagyok a megmentő, a reálisan látó, megoldunk mindent.

Ma nagyon bántóakat mondott, direkt h elzavarjam. De nem akarom megtenni. Szar a kapcsolatunk, csak pár dolog élteti, de az erősen. Ez az én érzelmi válságom brühühü.

És kihasználja.

Azt szeretném ha nem éreznék iránta semmi komolyat. Tudom milyen az, éreztem már más iránt. Most is kellene :-(



2020. aug. 19. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi élteti? Házasok vagytok?
2020. aug. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem. Elváltam, szeretethiányos voltam. Ő az új párom, romantikus kedves, ami pótolja az elmúlt 10 év kihagyásomat belőle. Ez köt hozzá.

Tudom, nem halnék bele, ha nem kapnék ilyen jellegű figyelmet újra. Nehez.

2020. aug. 19. 02:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda vadromantika, ha állandóan veszekedtek, szakít veled; váltásban azzal, hogy sérteget, hogy kirúgd. Ez nem kapcsolat, hanem önkínzás, valószínűleg csak félsz egyedül lenni..
2020. aug. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem állandóan veszekszünk, és ha mégis, akkor normális kereteken belül. Neki egy buddha-nő kell, aki mellett csinálja a kis dolgait, és nem vágyik semmire, csak lustulni.
2020. aug. 19. 02:43
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem kapcsolat.
2020. aug. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Gondold végig: miért vagy te mindig a megmentő? Ez az életfeladatod? Miért jó ez neki/neked? Neked miért fontos ezt a káoszt mindig megmenteni?

Megéri azért a „pár dolog élteti” a kapcsolatot azzal szemben, hogy állandóan meg a „Szeretlek is meg nem is”, vagy épp az „Erezd el a hajamaaat!”?


Azért nem tudod elzavarni, mert megmentő vagy, ugyanakkor szereted is, de saját magadat alázod azzal, hogy össze-vissza ugráltathat. Jó ez neked így? Mert a leírás alapján nem, de a valóságban mégis belemész a játékaiba, tehát jó.

Állj a sarkadra, mert nem ezt érdemled: )!

2020. aug. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudod elzavarni?

Mert nem akarod.

2020. aug. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!