Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok? Van egy távkapcsolatom másfél éve. Minden rendben volt idáig...azonban egy hete megtudtam egy olyan dolgot ami kissé mellbevágott.

Figyelt kérdés
Kiderült párom kibeszéli a szexuális életünket a kollégáinak.(férfiak) Ez nagyon megdöbbentett és számon is kértem rajta. Bocsánatot kért és be is látta erre nincs mentsége,sajnálja..bla bla. Gyötrő érzés,mert amúgy meg szeretem őt.Sajog a szivem:(

2020. aug. 19. 08:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Én megbocsájtok neki.
2020. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1-es szted ez normális dolog??
2020. aug. 19. 08:33
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

#2 a normális alatt azt érted hogy megszokott?


Egyébként te most mit csinálsz? Vadidegeneknek beszéled ki a problémáitokat, és tőlünk kérdezed hogy mi mit tennénk.

2020. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Igen úgy értem.


A vadidegeneknek beszélem ki...itt arra lennék kíváncsi én vagyok a defektes hogy rosszul esik tőle? vagy tényleg megszokott ez a férfiak körében.

2020. aug. 19. 08:41
 5/23 anonim ***** válasza:
42%

#4 ja jó, az sokkal jobb. :D


Nem tudom mennyire megszokott, de volt már hogy mások beavattak a szexuális életükbe.

2020. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Engem zavarna. Semmi közük az intim dolgaidhoz, óvodás mentalitású ember beszél így a párjáról nem is közeli embereknek. Még ha a legjobb barátjának beszél ilyeneket, az oké, de hogy a kollégáinak??? Ez egy személyes ügy, nem egy random csaj vagy...

Tartja a mondás, hogy úriember nem fecseg ilyenekről, hát a párod nyilván nem az. Kérdezd meg, hogy mennyire lenne boldog, ha kibeszélnéd a kisboltban, hogy teszem azt vmikor nem állt fel neki, vagy akármi?

2020. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%

1.: A távkapcsolat nem kapcsolat.

2.: Majd mindenki kibeszéli. Ez neked újdonság?

2020. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon gáz ezekről az intim dolgokról másokkal peszélni. Nagyon megalázó. Úgy tűnik őket előbbre tartja nálad.
2020. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem addig amíg nem negatív dolgokat mond valaki, olyat amit veled kéne megbeszélnie, addig nem gond ha a közeli barátaival valaki kibeszéli a szexuális életet. Nekem sokat segít hogy a barátnőimmel ez nem tabu és bármikor tudok tanácsot kérni, beszélni erről is. Az zavarna ha random emberekkel, kollégáknak beszélne részletesen róla.
2020. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

Felejtős! Képzeld el hogy a legintimebb beszélgetéseitek is a kollegáknál landolt. Magyarán bemész elé a munkahelyre, és az összes pasi kolléga téged bámul nyálcsorgatva!


Töketlen óvodás a pasid!

2020. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!