Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ki van tiltva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ki van tiltva tőlünk a barátom? 21L

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista lány vagyok, otthon lakom anyukámmal, nincs testvérem, apukám pedig régen meghalt, úgyhogy elég sok figyelem irányul rám.

A barátommal nálunk voltunk, amikor egy kisebb vita alakult ki köztünk, amit anyukám is hallott és beleszólt. Sértődés lett a vége. Miután hazament a barátom, azt mondta soha többet nem hívhatom át.

A barátomnak van egy saját lakása, de nem sokat van ott, mert egyetem mellett besegít a családi vállalkozásukba, elég sokat van a családjával, gyakran hívják. Így akkor nála lennénk, de úgy érzem nem sokkal tudom viszonozni, nincs jelenleg saját fizetésem (most jelentkeztem gyakornoknak). Nem fogja zavarni, hogy a heti kb 2 napot amint együtt töltünk, azt nála tudjuk csak?

Anyukám viselkedése jogos? Volt egy párja, akivel kb. 1 évig volt együtt, nem szóltam rá egy rossz szót sem, a szobámban voltam.

21L



2020. aug. 19. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Mivel nem tudjuk min vesztetek össze, mennyire volt komoly vagy inkább kis apró hülyeség nem lehet megmondani.

Nyilván anyudnak joga van azt engednie a saját házába akit akar, más kérdés mennyire jogos..elvegre a ti vitatok nem az ő dolga.

Én egy pár hét múpva megkérdezném tőle hogy nem e gondolta meg magát.

2020. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Milyen csicska férfi...férfi a fenét, aki pénzt kére a csajától, mert ott van nála?

Te kérdező, minek agyalsz ilyesmin? Miért kéne lányként fizetni, mikor nálad van a punci?

2020. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Övé a ház, csak csinál amit akar. Azt a két napot ne a barátod lakásán töltsétek; legyen mindig valami kültéri program és akkor máris nem lesz az az érzésed, hogy kihasználod.
2020. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

3.-nak.


De mivel használná ki??? A srác lakására mennek. Ennyi. Ebben mi lenne a kihasználás?


Ha ezt nekem előadná egy lány, én simán elgondolkodnék rajta, hogy normális-e?

2020. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg megbeszélni a barátoddal. Lehet őt marhára nem zavarja ha nem anyás nyakán kell lógjatok, hanem van saját magánteretek.

Anyáddal meg pár hét múlva beszéls meg ezt a sértődést újra, hogy lehet-e ezen javítani.

2020. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!