Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy olyan lánytól, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan lánytól, akit alig ismerek megkérdezem msn-en hogy milyen pasik jönnek be neki az nyomulós? 15/f

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy kérdezed meg.
2008. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát úgy ahogy leirtam
2008. nov. 26. 21:15
 3/8 A kérdező kommentje:
vagy hogy kéne?
2008. nov. 26. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
körítéssal kérdezd meg.. pl : a lányoknak ált milyen pasik jönnek be.... és neked?.. vagy találj ki vmi jó szöveget sok sikert
2008. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem,én is általában megkérdezem már az első beszélgetésnél(ha ismerkedni akarok),hogy neki milyen csajok jönnek be,(mert én is csaj vok:))És tőlem is megszokták kérdezni,szal nekem legalább is nem nyomulós,mert csak ismerkedesnél,miért ne kérdezhetnéd meg?!

♥B.Barbi♥

2008. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha tőlem megkérdeznék én arra gondolnék hogy na ez a srác akar tőlem valamit.....nem nyomulós de mégis olyan célozgatós.:)


KEYLA

2008. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyomulósnak nem nyomulós, viszont én nem szeretem ezt a kérdést, mert nincs konkrétan ideálom...
2009. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondta az előttem szóló 1 kis köritéssel megy az :DÉS nem nyomulós ;) Önbizalom
2010. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!