Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a férjem megbocsásson?

Figyelt kérdés

Még pár éve megkereste a férjemet egy volt egyetemi évfolyamtársa, hogy társat keres a vállalkozásába. Ez az évfolyamtárs egy nő. Sajnos egy nagyon csinos, egyedülálló nő. Nekem már akkor sem tetszett a dolog. Elég alacsony az önbecsülésem, nem gondolom, hogy vállalhatatlanul csúnya lennék, de nem vagyok az a tipikus "jó nő". Ellenben azzal a nővel, aki igazi barbie baba. Mindegy...

A férjem végül meggyőzött, hogy ez milyen jó lehetőség neki szakmailag, és mennyivel több pénzt tud majd így keresni. Eleinte nyeltem is, támogattam, vele örültem, de közben majd megőrültem, hogy egész nap azzal a nővel van, ha nincs is vele akkor is üzengetnek, volt hogy este 9kor még telefonáltak. Igazából soha semmi konkrét bizonyítékot nem találtam, hogy megcsalna. Persze azt nem tudhatom, hogy a rendelőben (ami ráadásul a nő lakása alatt van!) mit csináltak egész nap... De nagyon rosszul viseltem.

Aztán tavaly decemberben úgy volt, hogy elmegyünk az ünnepek előtt egy hétvégét bécsbe pihenni. Nézegettük a szállodákat, mire a férjem rábökött egyre, hogy oda menjünk, mert a Nóri volt már ott és nagyon tetszett neki. Így utólag már nagyon szégyenlem, de akkor robbantam. Elkezdtem üvöltözni, hogy a f###om ki van a Nórival, és jóval cifrábbakat. Rákiabáltam mindent, ami addig felgyülemlett bennem. Konkrétan rákérdeztem a megcsalásra is, tagadta. A végén persze már ő is üvöltözött, végül ultimátumot adtam, hogy vagy megszakít minden kapcsolatot a nővel, vagy elválok. Kinevetett, hogy nem vagyok normális. Én még aznap összepakoltam és hazaköltöztem a szüleimhez.

Nem gondoltam, hogy én leszek a kitartóbb, de egy hét múlva ő jött, hogy beszéljük meg. Azt mondta szeret és nem akar elveszíteni, így otthagyja a nőt. És tényleg így lett, februárban már kezdett az új munkahelyén. Csak sajnos jött ez a vírus, ő meg még próbaidős volt és elküldték. Utána mindent rajtam vezetett le, hogy minden az én hibám, hogy ha nem lennék egy hisztis pi##a akkor semmi gondunk nem lenne. Folyton provokál, mindenben a hibát keresi, hogy veszekedhessen. Már nagyon ki vagyok készülve. Már legalább ezerszer bocsánatot kértem, könyörögtem, de ha nem üvölti le a fejem akkor is a legpozitívabb amit mond, hogy idő kell neki.

Azt remélem, hogy ha újra lesz munkája, akkor javul a helyzet, de sajnos most még mindenki kivár, hogy lesz-e második hullám, megint lezárnak-e mindent... Nem tudom, hogy kibírom-e addig.


2020. aug. 19. 14:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem bíztál a férjedben és szétcsesztél mindent. Gratula. Adott rá okot hogy ne bízz?
2020. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Az hogy alacsony az onbecsulesed nem kene raharitani a ferjed munkajara mert ez nem mentseg. Jo hogy szarul erzi magát fix munkahelye volt most pedig o lett az elso emberek kozt akiket elkuldtek. Legyél turelmes. Ennyit tudnek javasolni.
2020. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ha semmi jel nem utalt arra, hogy megcsal a nővel, akkor igaza van. Normálisan is még beszélhet Ted volna vele, hogy nem szeretnéd, ha este beszélhetnének, mert féltékeny vagy. Ez még imponáló is lehetett volna.
2020. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

És a csinos volt évfolyamtárs az évek alatt ment férjhez? Vagy erről nem tudni? Ha nem volt senkije, akkor én is gyanakodtam volna...


Sajnos ezt egy kicsit elszúrtad, hagyj időt, és majd kiderül, hogy helyre áll-e a béke köztetek, sanszos, hogy nagyon mély szálka a férjednek.

2020. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Én ismerek egy Nórát, 1,5 órája kaptam is email-t tőle, de már ne is haragudj, az önértékeléseddel minden rendben? mert hogy ez a Nóra egy abszolút nem csinos, nem hogy Barbi baba:D
2020. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elcsesztem, higgyétek el, ha tudnám visszacsinálnám, de már nem tudom. Már azt se bánnám, ha visszamenne a nőhöz, de azt se lehet, mert úgy jött el, hogy már volt is más a helyére, akit ráadásul ő maga ajánlott.

Most akarok tenni valamit, de a vírust nem tudom megszüntetni. Próbálok kedveskedni, de max kapok egy köszit és annyi. Gondoltam menjünk el nyaralni, hogy elterelődjenek a gondolatai a mindennapoktól, de majdnem átharapta a torkomat, hogy mit képzelek, mikor a megtakarításunkból élünk. Ami mondjuk nem teljesen igaz. Én is dolgozok, az én munkámat szerencsére nem nagyon érintette a vírus, de töredékét keresem, mint ő. A fizetésemet el is viszik a kiadások, nem éhezünk, de valami extra kiadás miatt valóban a megtakarításhoz kellene nyúlni.

2020. aug. 19. 15:18
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Ez mennyi ideje történt?
2020. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Úgy tudom hosszabb-rövidebb kapcsolatai vannak néha, de "a munkájára koncentrál" meg "karriert épít".

Egyébként természetesen nem Nórának hívják, nem fogom kiírni a nevét, csak ez jutott eszembe.

2020. aug. 19. 15:24
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
egy hisztis pcsa vagy, igaza van, grat, jól lerendezted. Ne itt várd hogy majd mindenki dícsérget, elszúrtad, nagyon csúnyán.
2020. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

*Már azt se bánnám, ha visszamenne a nőhöz,


:xDD Ez a faszi már a tiéd-tudod, ki milyen virágot szakított..:DD

2020. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!