Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom külön akar lenni?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk eggyütt, azóta minden nap eggyütt vagyunk és alszunk. Viszont most külön akar lenni,külön aludni,azt mondja nincs baj csak mindig eggyütt vagyunk. Én nem szeretek nélküle lenni. Mitcsináljak? Lehet már nem szeret?
2020. aug. 19. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert együtt vagytok nem kötelező nap24-ben együtt lenni.
2020. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus női ostobaság, már ne is haragudj. "már nem szeret" istenem...


Miért ne szeretne??!! Kell egy kis magánszféra, nem jó mindig a másik nyakán lógni, el fogod üldözni magadtól ezzel a mentalitással, nem lesz jó vége ha így folytatod. Hol a bizalom?

2020. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Sokk voltál neki, ennyi bőven elég volt neki belőled.


Most még azt kell tenned, hogy 2 hónapos kapcsolatnál nő létedre könyörögj egy faszinak, és azonnal megtagadom női mivoltomat:DD

2020. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos társfüggőséggel küzdesz, ha ez problémát jelent számodra.
2020. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se kellett volna 0-24-ben együtt lennetek. Nem csoda, ha van igénye némi magánszférára. Használd ki az alkalmat, legyél a családoddal, barátokkal, a megszokott szabadidős tevékenységeddel foglald le magad. Ne legyél ragacs!
2020. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Társfüggőség...na ja. Nem tudom mi lesz ezekkel az emberekkel házasság után, mikor a párjával kell aludni. Vagy már ez sem menő, nehogy megunják egymást? Kész agyrém.

Itt valami gond van, ha a másik sok, akkor napközben legyenek külön nem?

2020. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 Én arra lennék kíváncsi, mi lesz az olyan emberekkel, akik két éjszakát nem bírnak külön tölteni a párjuktól, mert hát a párunkkal KELL aludni, legyen elég, ha esetleg napközben külön vagytok...

Kérdező, nem kell túlmisztifikálni a dolgot. 2 hónap után együttélés szempontjából még elég idegenek vagytok egymásnak, nem vagytok hozzászokva a másikhoz, így pláne elég könnyen besokall az ember a sok sülve-főve együtt töltött nap után. Amúgy pedig az emberek jelentős részének - ha megteheti - időnként jól esik egy kis egyedüllét, akár több napra is.

2020. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Ma és holnap én is egyesül vagyok. Lányom nyaral. Párom otthon, a kutyám is ott hagytam nála.

Pihenni akarok és semmit nem csinálni!

Ő külön él, a házasság vagy az őszeköltözés sztm más.

Nem jó mindig a másik seggébe lenni.

Ettől függetlenül még szeretem a párom és hiányzik is.

N28

2020. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó, ha te 28 éves vagy, és a lányod nyaral, akkor a lányod hány éves?
2020. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Még szeret, de ha folytatod ezt a beteges tapadást, akkor hamarosan már nem fog :)
2020. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!