Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahol megértem hogy védi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol megértem hogy védi szüleit de nem akarja felfogni amit mondok neki?

Figyelt kérdés

Tőle elvárják szülei hogy havonta menjen haza ha mégse akkor szóvá teszik.

Csak megjátsszák hogy így úgy kislányom de amúgy nemhogy anyagilag de lelkileg se támogatják őt. Sőt anno még a benzin pénzt is elkérték tőle mikor érte jöttek.


Ők a 2év alatt mióta együtt élünk évközben 1x se jöttek át. Sőt most még tapasztalat nélkül elengedik hosszú útra hogy ő vezet.


Akármit mondok h azért fura ahogy viszonyulnak hozzá támadásnak fogja fel és nem érti..


2020. aug. 19. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Folytatod?


A végére sírni fogsz. Ahogy az elmúlt 2 napban a Rendőrséges dolgon+meg ma, ahogy megint engem igazoltál.

2020. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
??
2020. aug. 19. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
1????
2020. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Mi van??????
2020. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy, hogy milyenek a körülmények és miért alakult ez így. Ennek ismerete nélkül nem akarok ítélkezni.

Nálunk is kb ez van, én havonta legalább egyszer járok haza, de anyukám csak akkor volt itt, mikor segített költözni (nekem nincs kocsim). Ez egy éve volt és azóta egyszer sem jött. Viszont én megértem, mert 1,5 óra az út, ami igaz, hogy nekem busszal macerásabb, de az még mindig olcsóbb, mint a benzin és nekem valamennyivel több a szabadidőm is, jobban belefér az utazás (sokat dolgozik). De ami a lényeg, hogy ha én megyek, akkor ott is szoktam aludni és úgy már megéri, míg ő itt nem tudna. Azért meg nem várom el, hogy ennyit autózzon, hogy itt töltsön egy délutánt és utána menjen is vissza. Nem mondom, jól esett volna, ha akár csak 1-2-szer eljön, de nem tudok rá neheztelni emiatt, megértem. Ha csak fél órányira lenne, biztos eljött volna párszor.

2020. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az anyja csak mások előtt játssza el hogy -így úgy kislányom szeretlek és mindent megteszek érted- de 2éve mióta együtt élünk egyszer sem jöttek el meglátogatni a lányukat. De tőle elvárják hogy havonta menjen haza..és ezt nem látja be bnőm hogy ez így nem igazán okés..


Amúgy tőlünk 40percre laknak. A 8órás munkájukon kívül semmi dolguk csak a telefonnyomkodás.

2020. aug. 19. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök ez a helyzet nálunk is, csak én vagyok a nő, és a barátmmal vannak ilyen gondok. Ha szólok az anyja miatt akkor ,, ne provokálj, ne baszogass, ne idegesits fel+"
2020. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!