Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi a normálisnak számító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a normálisnak számító idő, amit egy 21éves fiú a családjával tölt? SOS

Figyelt kérdés

Mindketten 21 évesek vagyunk, egy egyetemre járunk, lassan egy éve vagyunk együtt, de komoly problémák merültek fel.

A barátom fél évig minden hétvégét a családjával töltött, de a karantén segített. Mindig hívják az utolsó nap, amikor nálunk van, hogy mikor megy haza. A nagy családi vállalkozásba besegít, ott is fog dolgozni, így nem kell gyakornokoskodnia.

Várható változás? ( Gondolom anyagi függőség miatt is)

Egész őszi szünetet egyedül töltöttem, mert elutaztak, illetve most a hosszú hétvégén se találkozunk.

21L



2020. aug. 20. 22:20
 1/4 anonim válasza:
86%
Probáld megbeszélni vele ,hogy ez neked így nem jó és változtasson ,mert nem lesz jó vége
2020. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
A barátod egyke talán? Valószínűleg nem vált még le a szülőkről. Nekem volt ilyen párom, elég nárcisztikus szülei voltak, ezért a párom mindig a szülők kedvében járt, mert ha nem így tett, akkor hallgathatta a "mondókát". Mondd el neki, hogy max valami egyensúlyt próbáljon meg létre hozni, mert ez így neked nem jó.
2020. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele beszélni, hogy szeretnéd ha veled is több időt töltene. Plusz te miért nem mehetsz velük egyébként ? Vagy nem hívnak?


Nálunk vannak így közös programok is hogy pl én megyek párommal és a családjával és fordítva. Plusz van hogy csak a család szerintem ha egyensúly megvan akkor nem baj az ha a családjával is van.


De nyilván nem látok bele milyen kapcsolatban áll velük, lehet függés megfelelési kényszer, mérgező szülők. Fogalmam sincs így. Ezt neked kell tudni.


Beszélj vele erről mindenképp. Azért is mert akkor tudni fogod hogy mire számíts később.


Azt egészségtelennek tartom ha mindent a szülei kedve kénye szerint szervez. Mert később is így lesz mikor neki már önálló családja van..? Az nagyon nem oké.


Egy idő után le kell válni a szülőktől és ez nem azt jelenti hogy alig lássa őket vagy ne legyen program. Csak az egészséges keretek között. De biztos érted mire gondolok.


26N

2020. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem baj te is kiséjed el őt,ebszéld meg vele a bajaidat
2021. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!